ناو یان ئیمیل:   
ووشه‌ی نهێنی:   

[-]
دواین 15 بابه‌ته‌كان
هەموو لۆکاڵ رووتەکان تا ساڵی 2016 م لایە هەرکەس ویستی ئاگادارم کاتە
نووسه‌ری بابه‌ت:bala11 دواترین وه‌لام:Hawkar sh ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:7 جاری بینراو:131 كات:ئه‌مرۆ
هەر پرسیارێك یان هەر كێشەیەكت هەیە بیکە لە PlayStation
نووسه‌ری بابه‌ت:lυffყ دواترین وه‌لام:Hawkar sh ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:22 كات:ئه‌مرۆ
جون سةوت بكؤرين لة كورةوة بؤكج دةى كرين هه ر نرخيك بيت
نووسه‌ری بابه‌ت:mr fox دواترین وه‌لام:mohamad.kirkuki.omar ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:2 جاری بینراو:477 كات:دوێنێ
لایوجد اسماء iphone
نووسه‌ری بابه‌ت:karzankaka13 دواترین وه‌لام:karzankaka13 ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:2 جاری بینراو:90 كات:دوێنێ
گۆڕینی دیناری عێراقی له‌ ژماره‌وه‌ بۆ نووسین به‌ ڤیژوه‌ڵ به‌ی
نووسه‌ری بابه‌ت:Abdulrahman Kalari دواترین وه‌لام:Abdulrahman Kalari ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:6 جاری بینراو:228 كات:دوێنێ
زۆر به‌ ئاسانی هاكی فه‌یسبوكی ئه‌و كه‌سه‌ی ده‌ته‌وێت بیكه‌!!
نووسه‌ری بابه‌ت:ferkari_hack دواترین وه‌لام:بنارى غةم ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:2 جاری بینراو:85 كات:دوێنێ
فێـــربوونی هــاکی کۆمپیوتەر لەســەرەتا تا کۆتایی
نووسه‌ری بابه‌ت:Shkar H Sardar دواترین وه‌لام:[email protected] ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:61 جاری بینراو:5278 كات:دوێنێ
گشت زانیارییه‌ك ده‌رباره‌ی سیسته‌می macOS Mojave
نووسه‌ری بابه‌ت:دياربكر دواترین وه‌لام:دياربكر ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:72 كات:09-23-2018
کتێبێکی هەلبژاردن هەیە ل گەل کتێبی کیمیا پولی ۱۱
نووسه‌ری بابه‌ت:bILInD T دواترین وه‌لام:Gold-blaw ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:415 كات:09-23-2018
وەرە خۆشترین یاری کۆمپیوتەر بکە
نووسه‌ری بابه‌ت:Hackulo دواترین وه‌لام:Gold-blaw ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:213 كات:09-23-2018
تکایە یوەرمەتێ زۆۆر زەرورم
نووسه‌ری بابه‌ت:Bayar dalak دواترین وه‌لام:Gold-blaw ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:4 كات:09-23-2018
فێرکاری دروست کردنی سایت هەنگاو بە هەنگاو
نووسه‌ری بابه‌ت:mhamadjamal دواترین وه‌لام:Gold-blaw ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:242 كات:09-23-2018
تکایە یارمەتیییییی پەیجەکەم دزراوە چۆن بی هێنمەوە تکایە یارمەتیم
نووسه‌ری بابه‌ت:Gmcity دواترین وه‌لام:Gold-blaw ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:6 كات:09-23-2018
ھاک
نووسه‌ری بابه‌ت:muhamad qasabi دواترین وه‌لام:Gold-blaw ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:13 كات:09-23-2018
888Rat Private Cracked
نووسه‌ری بابه‌ت:Şirvan دواترین وه‌لام:Gold-blaw ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:19 كات:09-23-2018

هه‌لبژاردنی پله‌
  • 1 ده‌نه‌گه‌كان - 5 كۆی گشتی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هەر کتێبی ئایینی بەزمانی کوردی دەوێت داوا بیکە
سلاو هاورێیان منیش دەوێت خزمەتەکی پچیک بو ئەم یانەیە بیکەم هه ر کتێبەکی ئایینی بە زمانی کوردی دەوێت داوا بیکە یان لە بوارێک بێت منیش بە توانای خوی بو ئێوە ئامادە بیکەم
دواین 10 بابه‌ته‌كان

ئەگەر دەتەوێت مانگ بیبینیت ئەوا تەنها سەرت بەرزکەرەوە
وه‌ڵام
دەست خۆش من کتابی ژیانی پیغەمبەرم دەویت

دواین 10 بابه‌ته‌كان
وه‌ڵام
هی تو خوشتر بوو داونلود کردنی کتێبی ژیاننامەی پێغەمبەری خوا سەلامی خوا لێبێت بە هەر دوو زاری سورانی و بادیینی کلیک لەو لینکە بیکە
٭.زاری سورانی
زانیاری لەسەر کتێب؛
.......بو داونلود کردن
کلیک لەم لینکە بیکە
https://sites.google.com/site/tweeshu/home/ku_Pexambar_%20Muhamad.pdf?attredirects=0&d=1
٭.زاری بادینی
.......بو داونلود کردن
کلیک لەم لینکە بیکە
http://mzgaft.com/kurdish/wp-content/uploads/partok/Tahsen-dosky/Jeana%20Pegambar.rar

وه‌ڵام
دەستت خۆشبیت کاکە مەتین خواپاداشتی بەخیرت بداتەوە زۆر چاکە هیوادارم سەرکەوتوبیت خوالەتاوانەکانت خۆشبیت یەکێکی جوانیشت بەنسیب بێت ئامین Smile

وه‌ڵام
اجمعین برام خوا پاداشتی ئەو کەسە بدات کە ئەم کیتابە داناوە و سەرچەم موسلمانان لێ سود دەبینن

وه‌ڵام
سپاس برام ئامین

وه‌ڵام
بةيامةكاني نور
دواین 10 بابه‌ته‌كان

كاكه‌ ده‌ستت خۆش بیت خوا خیری چاكه‌ت بنوسی

ئه‌گه‌ر ئه‌زیه‌ت نه‌بیت له‌لات به‌یدا ده‌بی ممنونت ده‌بم یان ناونیشانی په‌رتوكخانه‌یكم پی بلی له‌ هه‌ولیر گه‌ر هه‌بیت زۆر سوپاست ده‌كه‌م
من كتابی توب نبه‌وی به‌ كوردی ناونیشانی ئاوایه‌
دووباره‌ سوباس
دواین 10 بابه‌ته‌كان

که‌تۆ دووری خۆشی دونیا به‌من چی؟
با هه‌ر بگریم گریانی من به‌تۆ چی؟
با یادگاری ڕۆژانی نویشمان هه‌بیت؟
که‌ نه‌ت بینم نامه‌ی بێ گیان به‌من چی؟
وه‌ڵام
كاكه‌ مه‌تین براكه‌م من كتێبی ماموستا هاورێ م ده‌وێت ئه‌وه‌ی باسی نیشانه‌كانی رۆژی دوای ئه‌كات سوپاس ؟

دواین 10 بابه‌ته‌كان
وه‌ڵام
ده‌ست خۆش بیت بژیت

په‌یامه‌كانی نوورم ئه‌وێت؟
دواین 10 بابه‌ته‌كان

به‌پۆزاوی ناوم ده‌به‌ن ، چوونكه‌ تێكـه‌ڵی گـه‌مژه‌كــان نابم

Mad Max
وه‌ڵام

ئه‌و بابه‌تانه‌ی له‌وانه‌یه‌ له‌ یه‌ک بچن.
بابه‌ت نووسه‌ر وه‌لامه‌كان بینین دواین په‌یام
Thumbs Up تكایه‌ هاوڕێیان پێویستم به‌ مه‌لزه‌مه‌ی عه‌ره‌بییه‌ jozaali 5 1،863 09-16-2014, 06:40 PM
دواین په‌یام: مه تين

برۆ بۆ :

ئه‌ندامه‌كانی ئه‌م بابه‌ته‌یان کردۆته‌وه‌: 1 مێوان