ناو یان ئیمیل:   
ووشه‌ی نهێنی:   

[-]
دواین 15 بابه‌ته‌كان
ئەوەی بتوانێت فێری ئەمەم بکات خەڵاتی دەکەم
نووسه‌ری بابه‌ت:twana gardi دواترین وه‌لام:mazhar apo ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:10 جاری بینراو:234 كات:ئه‌مرۆ
چيت به‌ خه‌ياڵدا دێ داوايبكه‌ يان بي پرسه‌ هه‌رچي بێ .!!!
نووسه‌ری بابه‌ت:Ł33Ŧ Ħ4X∅R دواترین وه‌لام:Harun Harki ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:162 جاری بینراو:51874 كات:دوێنێ
ئایا ئەتوانی راوتەری فایبەر ئۆپتیک بگۆردرێت بە مەبەستی بەهێزکردن
نووسه‌ری بابه‌ت:xXZER0Xx دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:63 كات:دوێنێ
ڕەمزی فیسبووکم بیرچووە تکایە یارمەتی
نووسه‌ری بابه‌ت:Abdulla Mohammed دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:2 جاری بینراو:8 كات:دوێنێ
به‌ده‌ست هێنانی UC بۆ PUBG و ئه‌ڵماسی Free Fire[ئه‌ندروید و ئایفون]نوێ
نووسه‌ری بابه‌ت:Araz Ibrahim دواترین وه‌لام:Araz Ibrahim ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:9 جاری بینراو:887 كات:08-22-2019
به‌ده‌ست هێنانی پاره‌|ناردنی بۆFastPay-Zain-AsiaHawala-Bitcoinورگرتنی به‌كاش
نووسه‌ری بابه‌ت:Araz Ibrahim دواترین وه‌لام:Araz Ibrahim ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:11 جاری بینراو:1041 كات:08-22-2019
چیت بەخەیاڵدادێت بیڵێ دەربارەی فەیس بووک❤
نووسه‌ری بابه‌ت:balen.halabjay.69 دواترین وه‌لام:birhatzaxoy ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:4 جاری بینراو:468 كات:08-21-2019
ایمیل بومبا چیه
نووسه‌ری بابه‌ت:bnari_safin دواترین وه‌لام:bnari_safin ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:12 كات:08-20-2019
ھاوکاری لەسەر بلۆک کردنی وایفا
نووسه‌ری بابه‌ت:rawand_hacked دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:497 كات:08-20-2019
WP Mass Pass Changer Via Config - PHP Script
نووسه‌ری بابه‌ت:LulzSec Kurdistan دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:36 كات:08-20-2019
به كارهینانی HTTrack له سه ركالی لینۆكس
نووسه‌ری بابه‌ت:hamagold18 دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:322 كات:08-20-2019
كيِشة لة فونتي ali k samik تكاية يارمةتي لة word 2013
نووسه‌ری بابه‌ت:bavel دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:175 كات:08-20-2019
هەر پرسیارێکت هەیە دەربارەی TERMUX بیکە !!
نووسه‌ری بابه‌ت:balen.halabjay.69 دواترین وه‌لام:R_A_halabjay ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:18 جاری بینراو:3153 كات:08-19-2019
داواکاری
نووسه‌ری بابه‌ت:bnari_safin دواترین وه‌لام:bnari_safin ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:1 كات:08-19-2019
كالي نيلؤ كسةكةم داخراوة
نووسه‌ری بابه‌ت:awat nawzad دواترین وه‌لام:awat nawzad ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:53 كات:08-19-2019

هه‌لبژاردنی پله‌
  • 0 ده‌نه‌گه‌كان - 0 كۆی گشتی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به‌ستانه‌وه‌ی دۆمین Domain به‌ هۆستی خۆرایی.
سلاو به‌ریزان.

له‌م بابه‌ته‌ پیم خۆشه‌ باس ئه‌وه‌ی بكه‌م ئه‌گه‌ر ئیمه‌ دۆمینیكی به‌ پاره‌كه‌مان كری یان هه‌مان بوو چونكه‌ له‌گه‌ل هۆستیكی خۆرایی ببیته‌سنه‌وه‌ ئیشی پی بكه‌ین ، واتا به‌ بی ئه‌وه‌ی هۆست بكرین له‌ پاره‌ له‌ شوینی تر.

سه‌ره‌تا ئه‌وه‌ی پیوسته‌ ئه‌بیت دۆمینه‌كه‌ت هه‌بیت ، بۆ نموونه‌ من دۆمینی h4kurd.com هه‌یه‌ ئه‌مه‌ویت له‌سه‌ر هۆستیكی خۆرایی به‌كاری بهینم و كه‌س هه‌ستی پی ناكات كه‌ زۆرباشه‌ بۆ ئه‌و كه‌سانه‌ی كه‌ نایانه‌ویت پاره‌ به‌ هۆست بده‌ن Smile

من له‌م مالپه‌ره‌ هۆستیكی خۆرایی ئه‌گرم.
http://byethost.com/index.php/free-hosting

به‌م شیوه‌یه‌:
[وینه‌: 9CLnZEG.png]

دوای ئه‌وه‌ ئیمیلیك بۆ ئیمیله‌كه‌ت دیت به‌و شیوه‌یه‌ :
[وینه‌: L5eJpQp.png]

پیوسته‌ كلیكی له‌سه‌ر بكه‌یت و هۆسته‌كه‌ت چالاك بكه‌یت.

دوای ئه‌وه‌ ئیمیلیكی تریشمان بۆ دیت كه‌ زانیاریه‌كانی مالپه‌ره‌كه‌ی تیدایه‌.

[وینه‌: Yy860Fq.png]

تاوه‌كو ئیره‌ ته‌واو هۆستیكمان ئاماده‌ كرد له‌سه‌ر سیرڤه‌ریكی به‌ خۆرایی ، ئیستا پیویسته‌ ئه‌م هۆسته‌ له‌گه‌ل h4kurd.com ڕه‌بت بكه‌م.

ئینجا ئه‌چینه‌ به‌ریوه‌به‌راتی دۆمینه‌كه‌مان و كلیك له‌سه‌ر Nameservers ئه‌كه‌ین و DNS ه‌كان زیاد ئه‌كه‌ین بۆ دۆمینه‌كه‌.

[وینه‌: m2oqFn8.png]

بۆ زیاد كردنی DNS ه‌كه‌ پیویستمان به‌ DNS ی هۆسته‌ فریه‌كه‌ ئه‌بیت ، ئه‌بیت بیزانین وه‌ خۆشیان بۆت ئه‌نیرین.
[وینه‌: bye_ym_dns.jpg]

دوای ئه‌وه‌ لیره‌ ته‌واو بوین ئیستا ئه‌چینه‌ به‌ریوه‌به‌رایتی هۆسته‌ خۆرایه‌كه‌ له‌ویش ئه‌چینه‌ Add domain
[وینه‌: domains.png]

به‌م شیوه‌یه‌ ناوی دۆمینه‌كه‌ ئه‌نووسین.
[وینه‌: 78MyejO.png]

دوای ئه‌وه‌ كلیك له‌سه‌ر Add domain ئه‌كه‌ین ، ئه‌گه‌ر ئیشه‌كانمان به‌ ته‌واوی ئه‌نجام دابیت واتا DNS ه‌كان ئه‌وه‌ ئه‌م په‌یامه‌ت پیشان ئه‌دات.

[وینه‌: CbjeZQO.png]

ئیستا پیرۆزه‌ بویته‌ خاوه‌نی هۆستیكی خۆرایی و بیكیشه‌ كه‌ له‌ زۆربه‌ی سیرڤه‌ره‌كانی تر باشتره‌ چونكه‌ سكیورتی به‌هیزتره‌ وه‌ كه‌سانی زۆر شاره‌زاش ئیشی له‌سه‌ر ئه‌كه‌ن.

هیوادارم سوودی هه‌بیت بۆتان.

وه‌كو سه‌رچاوه‌ سوودم له‌و بابه‌تی پیشووم وه‌رگرتوه‌:
http://www.h4kurd.com/h4kurd/thread-89718.html
دواین 10 بابه‌ته‌كان

كــاری خــۆت ئه‌نجــام بــده‌
ســه‌ركه‌وتنیش به‌ خــوا بسـپێره‌

"سه‌عید نورسی"
وه‌ڵام
ده‌سته‌كانت خۆشبێت بابه‌ته‌كه‌ت جوانه‌
دواین 10 بابه‌ته‌كان

دەگمەنن ئەوکەسانەی وەک خۆیان بمێنەوە کە یەکەم جار ناسیومن
وه‌ڵام
ده‌ست خۆش برا من پێشتریش ئه‌مزانی Smile له‌ په‌یامی تایبه‌ت جه‌نابت فێرت کردم .
دواین 10 بابه‌ته‌كان

گه‌رت ناتوانی مامۆستاێکی باشبیت و خه‌ڵک فێربکه‌یت
قوتابیێکی باشبه‌ و گوێبگره  .
وه‌ڵام
سوپاس كاك ئازاد

(07-16-2014, 06:13 AM)MaMosta Gyan نوسراوه:  ده‌ست خۆش برا من پێشتریش ئه‌مزانی Smile له‌ په‌یامی تایبه‌ت جه‌نابت فێرت کردم .

كاكه‌ سوپاس بۆ خوا ئه‌وه‌ی بیزانم ئه‌یبه‌خشم

وه‌ڵام
دەست خۆش براکەم بەسوودە من دەمزانی Smile
دواین 10 بابه‌ته‌كان

Heart  Hezha  Heart  
وه‌ڵام
ده‌ست خۆش برام
دواین 10 بابه‌ته‌كان

وه‌ڵام
ئه‌م هۆسته‌ش فریه‌ له‌ هه‌مووی باشتره‌
http://www.atspace.com/
دواین 10 بابه‌ته‌كان

خودایا کۆبانی بپارێزە
وه‌ڵام
دةست خؤش بيت بةسودة
دواین 10 بابه‌ته‌كان

خۆت فیری هاك كردن مه كه

چونكه‌ ژیانی زور تاڵه
وه‌ڵام
دەست خۆش بە س زۆر ددەمیکە بابەت نانوسی هیودارم بەردەوام بی

*****?ref=hl

بژی کورد
*****?ref=hl
دواین 10 بابه‌ته‌كان

باشترین page تاتبەت بە هاکەرانی کورد

*****?ref=hl

کورد هاکەز
وه‌ڵام
دةست خوش سةركةوتو بي كاك هةنكاو بة هيواي ئةوةي خوا باداشت داتةوة بةرامبةر بو فيركاريانة
دواین 10 بابه‌ته‌كان

من لةزياندا هةردةم لة بيناو ئامانجةكانم هةول دةدةم
وةهةركيز كول نادةم جونكة كول دان شتيكة لاي من مةحالة RolleyesRolleyes

لة FB
https://www.facebook.com/msteraryan
وه‌ڵام

ئه‌و بابه‌تانه‌ی له‌وانه‌یه‌ له‌ یه‌ک بچن.
بابه‌ت نووسه‌ر وه‌لامه‌كان بینین دواین په‌یام
  به‌ستنه‌وه‌ی دۆمه‌ین به‌ هۆستی خۆرایی ( روونکردنه‌وه‌ ) MaMosta Gyan 9 1،905 12-09-2018, 03:38 AM
دواین په‌یام: Hawleri_hacker
  کێ سایتی دەوێت بۆ ئەندامانی هاک بۆ کورد بە خۆرایی hewa_hassan7 62 14،841 04-17-2018, 03:37 AM
دواین په‌یام: ئاواتی عوسمان
  هۆست و دۆمەین .com/.net.org " بە خۆرایی " بۆ ماوەی ساڵێک لەلایەن پارک تەکن jaguarykurd 3 1،094 09-29-2017, 03:57 AM
دواین په‌یام: Mstafa King
  دروسکردنی ماڵپه‌ڕ به‌ وۆردپرێس هوستی خۆڕایی Ahm3d Kh Mz0r6 2 1،374 09-22-2017, 03:37 AM
دواین په‌یام: karwanramazan
  دانانی فلاش چات بۆ سەر ویبڵیی شاد خەبات عبداللە 1 743 09-02-2017, 01:29 AM
دواین په‌یام: Gold-blaw
Shocked دروست کردنی ماڵپه‌ڕێک له‌ سه‌ره‌تاوه‌ تا کۆتایی! Amanj-Data 101 34،995 09-25-2016, 02:15 PM
دواین په‌یام: mama shex
  كۆمه‌ڵێك هۆست به‌ خۆڕایی Anonymous^^Black 5 2،161 08-19-2016, 08:56 AM
دواین په‌یام: Anonymous^^Black
  دروستكردنی ماڵپه‌ری شاز ، به‌وێنه‌ به‌شی دووه‌م و كۆتایی... Turan 10 4،499 07-30-2016, 12:29 PM
دواین په‌یام: !HaMa!
Wink بڵاوكردنەوە (هۆستكردنی) وێبسایت بەخۆڕایی kurdi mode 4 1،230 06-14-2016, 03:28 PM
دواین په‌یام: adeb96
  دروست كردنی Sub-domain له‌سه‌ر سیرڤه‌ریكی جیاواز Hangaw_HawlerY 29 7،328 06-01-2016, 11:00 PM
دواین په‌یام: Hedi pool

برۆ بۆ :

ئه‌ندامه‌كانی ئه‌م بابه‌ته‌یان کردۆته‌وه‌: 1 مێوان