ناو یان ئیمیل:   
ووشه‌ی نهێنی:   

[-]
دواین 15 بابه‌ته‌كان
ایمیل بومبا چیه
نووسه‌ری بابه‌ت:bnari_safin دواترین وه‌لام:bnari_safin ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:0 كات:ئه‌مرۆ
ھاوکاری لەسەر بلۆک کردنی وایفا
نووسه‌ری بابه‌ت:rawand_hacked دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:419 كات:ئه‌مرۆ
WP Mass Pass Changer Via Config - PHP Script
نووسه‌ری بابه‌ت:LulzSec Kurdistan دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:34 كات:ئه‌مرۆ
به كارهینانی HTTrack له سه ركالی لینۆكس
نووسه‌ری بابه‌ت:hamagold18 دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:250 كات:ئه‌مرۆ
كيِشة لة فونتي ali k samik تكاية يارمةتي لة word 2013
نووسه‌ری بابه‌ت:bavel دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:100 كات:ئه‌مرۆ
هەر پرسیارێکت هەیە دەربارەی TERMUX بیکە !!
نووسه‌ری بابه‌ت:balen.halabjay.69 دواترین وه‌لام:R_A_halabjay ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:18 جاری بینراو:3047 كات:دوێنێ
به‌ده‌ست هێنانی UC بۆ PUBG و ئه‌ڵماسی Free Fire[ئه‌ندروید و ئایفون]نوێ
نووسه‌ری بابه‌ت:Araz Ibrahim دواترین وه‌لام:R_A_halabjay ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:8 جاری بینراو:707 كات:دوێنێ
داواکاری
نووسه‌ری بابه‌ت:bnari_safin دواترین وه‌لام:bnari_safin ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:0 كات:دوێنێ
كالي نيلؤ كسةكةم داخراوة
نووسه‌ری بابه‌ت:awat nawzad دواترین وه‌لام:awat nawzad ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:7 كات:دوێنێ
ئەوەی بتوانێت فێری ئەمەم بکات خەڵاتی دەکەم
نووسه‌ری بابه‌ت:twana gardi دواترین وه‌لام:Hawkar sh ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:7 جاری بینراو:88 كات:دوێنێ
به‌ده‌ست هێنانی پاره‌|ناردنی بۆFastPay-Zain-AsiaHawala-Bitcoinورگرتنی به‌كاش
نووسه‌ری بابه‌ت:Araz Ibrahim دواترین وه‌لام:twana gardi ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:10 جاری بینراو:868 كات:08-17-2019
خۆپاراستن لە هاککەران ، بە وردی نوێ ٢٠١٧ زۆر مووهیمە
نووسه‌ری بابه‌ت:aswad_hawlery دواترین وه‌لام:aswad_hawlery ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:13 جاری بینراو:2510 كات:08-17-2019
پسیاێک دەربارەی ئایپی مۆبایل
نووسه‌ری بابه‌ت:twana gardi دواترین وه‌لام:Hangaw_krd ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:783 كات:08-16-2019
خولی هاكی كۆمبیته‌ر (موبایل و فیس بووك و سایت )
نووسه‌ری بابه‌ت:AhmadKifre دواترین وه‌لام:BlaCk ErroR ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:6 جاری بینراو:153 كات:08-16-2019
یارمەتی google autheticator
نووسه‌ری بابه‌ت:daban pato دواترین وه‌لام:daban pato ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:4 كات:08-15-2019

هه‌لبژاردنی پله‌
  • 1 ده‌نه‌گه‌كان - 5 كۆی گشتی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كه‌س هه‌یه‌ حه‌ز بكات ئه‌م جوره‌ ریكلامه‌ فیربیت C4d r13
سلاو:
هاورییان سه‌ره‌تای سال 2012 له‌ مالپه‌ریك شتیكی زور جوانم بینی بویه‌ زور به‌دواید گه‌رام تاوه‌كو فیركاریه‌كه‌م دوزیه‌وه‌ دوای كه‌ هاتم دروستی بكه‌م دنیایه‌ك كیشه‌ك بو دروست بوو ئه‌وه‌ی كاری پیئه‌كرد زور جیاواز بوو له‌وه‌ی من ئه‌وه‌ی من c4d10 ئه‌ویش c4d r13 بوو بویه‌ زور بیتاقه‌ت بووم به‌ده‌سته‌یه‌ شوكر بو هاوریه‌كه‌م هاته‌ هه‌ولیر له‌گه‌ل خویدا یه‌ك دیڤیدی بو هینام ئه‌و ڤیرژنه‌ی من ئه‌م ویست تیایدا بوو شوكر بوخوا توانم ئه‌و كاره‌ی ئه‌و به‌رزه‌ كردی من هه‌مان كار بكه‌م جا ئیستا ئه‌گه‌ر له‌یانه‌ نیازی ئه‌وه‌مان هه‌یه‌ په‌ره‌ به‌ سینما فوردی بدریت ئه‌وا من ئاماده‌م ئه‌و فیركاریه‌ ئاماده‌بكه‌م

دواین 10 بابه‌ته‌كان

وه‌ڵام
ده‌ست خۆش
دواین 10 بابه‌ته‌كان

مه‌كته‌ب وازناهێنێت !
وه‌ڵام
سوپاستان ئه‌كه‌م هه‌موو هه‌ولی من بوخزمه‌تی یانه‌كه‌یه‌:

هه‌ركه‌سیك ئاره‌زووی فیربوونی ئه‌م ریكلامه‌ی هه‌یه‌ پیوست ناكات په‌یامی تایبه‌تی بومن بنیریت ده‌بیت 2 به‌رنامه‌ به‌یدا بكات

1- به‌رنامه‌ی C4D R13 دابه‌زینیت.له‌گه‌ل گریس گروله‌

http://h4kurd.com/h4kurd/thread-42948.html

2- دابه‌زاندنی به‌رنامه‌ی ئافته‌ر ئیفیكت له‌ CS4كه‌متر نه‌بیت

وه‌ڵام
ده‌ق كردن:به‌رنامه‌ی C4D R13 دابه‌زینیت.له‌گه‌ل گریس گروله‌

کاک چیا ده‌توانیت لینکی دابه‌زاندنی راستوخۆم بۆ دانیت؟؟؟

دواین 10 بابه‌ته‌كان
وه‌ڵام
فه‌رمون ئه‌مه‌ته‌ http://cg.tutsplus.com/tutorials/maxon-cinema-4d/creating-a-stylish-3d-coundown-animation-in-cinema-4d/

دواین 10 بابه‌ته‌كان
وه‌ڵام
براكه‌م تكایه‌ پیشنیار بۆ بابه‌ت مه‌كه‌ و ئه‌و بابه‌ته‌ی تۆ هی سایتی به‌ناوبانگی tutsplus.com سه‌رچاوه‌ بنووسه‌
دواین 10 بابه‌ته‌كان

Exclamation
وه‌ڵام
Vedeoy yakamt esh nakat Idea
دواین 10 بابه‌ته‌كان

Mr. Money

UNITED KINGDOM
وه‌ڵام
ده‌ست خوش به‌راستی بابه‌بته‌که‌ت به‌ سووده‌ براکه‌م هیوادارم به‌رده‌وامبیت له‌ ناردنی بابه‌تی باسوود

دواین 10 بابه‌ته‌كان
وه‌ڵام
مه‌به‌ستی تو ئه‌وه‌یه‌ من ناوی سه‌رچاوه‌ بنوسم ئه‌وی ئه‌و ریكلامه‌ ببینیت ئه‌زانی هی ئه‌و سایته‌یه‌ دواتر من ئه‌و شعرو لاواندنه‌وه‌یه‌كم بوچی نوسیوه‌ .نه‌م وتوه‌ من فیركاریه‌كه‌م له‌سایتیك وه‌رگرتوه‌ ..... باشه‌ ئه‌ی خوت بو فیركاریه‌كه‌ی بو دروست ناكه‌ی مادام وایه‌ ...
من وتومه‌ ئه‌گه‌ر بابه‌تی گرافیك په‌ره‌ی پی بدریت ئه‌وا من ئاماده‌م فیركاریی ئه‌و ڤیدیوه‌ د دروست بكه‌م چونكه‌ له‌م یانه‌یه‌ زوربه‌ی زوری به‌شی هاك و شته‌كانی تر بابه‌تی زوری تیدایه‌ ئه‌گه‌ر واش بیت من ئیتر هه‌ر نه‌بابه‌ت دا ئه‌نیم و نه‌ تاكه‌ وه‌لامیكیش ئه‌نوسم... ئه‌گه‌ر پیوستیش نه‌كات هه‌ر نایه‌مه‌ یانه‌وه‌ .... هه‌ركه‌س دیت بو فیركاری و خزمه‌تكردنی به‌هره‌ی خوی دیت من بوخوم سه‌خله‌ت بكه‌م دووسه‌عات فیركاری دروست بكه‌م و كه‌چی كه‌سی واش به‌وشیوه‌یه‌ وه‌لامت بده‌نه‌وه‌...

من ئه‌م چه‌ن ساله‌ هاتوه‌مه‌ته‌ یانه یه‌ك بابه‌تم نه‌نوسیوه‌ چونكه‌ لیم نه‌زانیوه‌ ئیستا گرافیك كراوه‌ته‌وه‌ ئیستا ئه‌بیت قه‌رزاری ئه‌و چه‌ن ساله‌ بده‌مه‌وه‌ كه‌ لیره‌ فیری بومه‌ ئه‌گه‌رنا هه‌ریانه‌ زوره‌.. زور كه‌سیش پیوستی به‌بابه‌ته‌كانی من هه‌یه‌

وه‌ڵام
زۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆ​رزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرز​ۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆر​زۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆ​رزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرز​ۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆر​زۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆ​رزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرزۆرز​ۆرزۆردەستت خۆش بیت شتیکى زۆر جوانە بە هیواى کارى باشتر
دواین 10 بابه‌ته‌كان

ئیَمه‌...هیواین به‌هیواوبه‌...هیواین
به‌هیوای...هیواین بۆهیواش...هیواین

وه‌ڵام

ئه‌و بابه‌تانه‌ی له‌وانه‌یه‌ له‌ یه‌ک بچن.
بابه‌ت نووسه‌ر وه‌لامه‌كان بینین دواین په‌یام
Star پرۆژه‌یه‌كێ زۆر جوانی ئافته‌ر ئیفێكت سلاید شۆ adeb96 2 851 02-22-2018, 06:23 AM
دواین په‌یام: been
  ئایا راتان چیه‌ له‌سه‌ر دانانی ده‌وره‌یه‌ك (كۆرسێك) له‌سه‌ر Ed Aram Harke 3 1،119 10-09-2016, 11:40 AM
دواین په‌یام: Aram Harke
  بۆ دیزاینه‌ران كۆمه‌ڵێك ئایكۆن و وێنه‌ هه‌رگیز ده‌ستت ناكه‌وێ Turan 13 2،821 08-05-2016, 05:07 AM
دواین په‌یام: Hedi pool
  درووستکردنی وینه‌یه‌ک ZANYAR MANDO 2 1،115 07-31-2016, 10:52 AM
دواین په‌یام: Ñālî
  وێنه‌یه‌كی ئالۆز Aram Harke 19 3،251 06-28-2016, 02:41 PM
دواین په‌یام: Aram Harke
Tongue كێ له‌ م بواره‌ شاره‌زایه‌ ؟ پێویستم به‌ ڤیدیۆیه‌كی 30 سانیه‌ی hakarharki 3 1،072 03-27-2016, 06:43 PM
دواین په‌یام: BT5R3
  دروست كردنی كه‌ڤه‌ر بۆ په‌یج شێوه‌یه‌كی نایاب adeb96 23 4،086 03-14-2016, 10:56 PM
دواین په‌یام: adeb96
Lightbulb پرۆژه‌یه‌كی تازه‌م:ژێرنوسی گۆرانیه‌كی فارسی DyAr IT 1 984 02-21-2016, 12:37 PM
دواین په‌یام: Shex S Mohammed
  من ئاوا پاره‌ په‌یدا ده‌كه‌م!! منافس هه‌یه‌؟؟؟ ههههههه PHP 10 2،081 02-06-2016, 04:54 PM
دواین په‌یام: کــیـانـوش
  كوردته‌ ئه‌نیمه‌یشنیكم بۆ قوتابیا - كلیك بكه‌ Anonymous^^Black 3 1،015 01-17-2016, 10:08 AM
دواین په‌یام: Anonymous^^Black

برۆ بۆ :

ئه‌ندامه‌كانی ئه‌م بابه‌ته‌یان کردۆته‌وه‌: 1 مێوان