ناو یان ئیمیل:   
ووشه‌ی نهێنی:   

[-]
دواین 15 بابه‌ته‌كان
فب يةكم بو هاك بكةن 100 دولار هةدية
نووسه‌ری بابه‌ت:Kaivon1997 دواترین وه‌لام:Akam King ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:4 جاری بینراو:999 كات:دوێنێ
کێ Bitcion دەفرۆشیت
نووسه‌ری بابه‌ت:aswad_hawlery دواترین وه‌لام:majnun ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:2 جاری بینراو:877 كات:دوێنێ
pubg mobile banned
نووسه‌ری بابه‌ت:mahmood govan دواترین وه‌لام:majnun ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:4 جاری بینراو:364 كات:دوێنێ
paypal
نووسه‌ری بابه‌ت:Mhamad R2 دواترین وه‌لام:aswad_hawlery ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:150 كات:09-16-2019
هاك كردنی سناپ چات به‌ (bruteforce ) كردن bruteforce Snapchat 2018
نووسه‌ری بابه‌ت:AhmadKifre دواترین وه‌لام:aswad_hawlery ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:5 جاری بینراو:538 كات:09-16-2019
پەرەى تەزويرم ئەوێ !
نووسه‌ری بابه‌ت:KanHan Haji دواترین وه‌لام:KanHan Haji ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:14 كات:09-15-2019
هاكی چ یاریه‌كت ده‌وی داوا بكه‌
نووسه‌ری بابه‌ت:ahmad-boy دواترین وه‌لام:Aland.IT ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:289 جاری بینراو:117995 كات:09-12-2019
ڕاکەن!! اسانترین ریگا بۆ هاکیی پەبجی موبایل
نووسه‌ری بابه‌ت:kovan a deranay دواترین وه‌لام:kovan a deranay ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:168 كات:09-12-2019
به‌ده‌ست هێنانی UC بۆ PUBG و ئه‌ڵماسی Free Fire[ئه‌ندروید و ئایفون]نوێ
نووسه‌ری بابه‌ت:Araz Ibrahim دواترین وه‌لام:Araz Ibrahim ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:11 جاری بینراو:1693 كات:09-11-2019
به‌ده‌ست هێنانی پاره‌|ناردنی بۆFastPay-Zain-AsiaHawala-Bitcoinورگرتنی به‌كاش
نووسه‌ری بابه‌ت:Araz Ibrahim دواترین وه‌لام:Araz Ibrahim ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:13 جاری بینراو:1692 كات:09-11-2019
ئیمیل و پاسۆردی هه‌رسایتیكت ئه‌ویت داوابكه‌ ؟
نووسه‌ری بابه‌ت:AhmadKifre دواترین وه‌لام:ziadraid ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:85 جاری بینراو:2163 كات:09-11-2019
هاكى snapchat يارمه تى
نووسه‌ری بابه‌ت:mahmood govan دواترین وه‌لام:Hawleri_hacker ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:55 كات:09-09-2019
چۆن سایتی پۆڕنۆگرافی هاک بکەین؟
نووسه‌ری بابه‌ت:dublx13 دواترین وه‌لام:Hawleri_hacker ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:2 جاری بینراو:37 كات:09-09-2019
یارمەتی لە فەیسبووک ! کەسە زیرەکەکان ماون لا یانە
نووسه‌ری بابه‌ت:M.V دواترین وه‌لام:Paewand - Rwandze ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:8 جاری بینراو:1004 كات:09-07-2019
ناردنی مەسیج بۆ ئەوانەی مەسیجیان لا بردوە.
نووسه‌ری بابه‌ت:dawan_rwandz دواترین وه‌لام:aswad_hawlery ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:19 جاری بینراو:5183 كات:09-07-2019

هه‌لبژاردنی پله‌
  • 1 ده‌نه‌گه‌كان - 5 كۆی گشتی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قسەم لەگەڵ کاك هەنگاو هەولێری کرد ... !
سڵاو ئەندامان

ئەمشەو کاتژمێر ١:١٠  خولەك قسەم لەگەڵ کاك هەنگاو هەولێری کرد  و ڕێککەوتین لەسەر دووبارە بوونیادنانەوەی ئەم یانەیە و واز لە داواکردنی دروستکردنی یانەی نوێ یان جێهێشتن یان بەخشینی هەژمارەکەم بکەم .

بەڵام تا ئێستا لەسەر مەسەلەی سەرپەرشتیار ڕێکنەکەوتووین .

ڕاستە یانە ڕووخاوە بەڵام پێویستە هەڵی بستێنینەوە  و من کارەکان بەسەر ئەندامەکان دابەش دەکەم .

لە بەیانییەوە واتە  21/9/2017  دووبارە دەست دەکەینەوە وەکو جاران 

هەر کێشە و پێشنیارێکتان هەیە دەتوانن بە منی بڵێن 

لەگەڵ ڕێز ... !

ئەحمەد هیوا
دواین 10 بابه‌ته‌كان

h4kurd Confused بۆوات لیهات؟
بةهواي يانةي وةكوو 2011 ليبيت
دةست خؤش جموجؤلةكت بةياكر ئو ماةية تا شتيكت كرد بزي
دواین 10 بابه‌ته‌كان

پیویستە ئەوسەرپەرشتیارانە بگۆرین گەر چالاك نەبن
دواین 10 بابه‌ته‌كان

خەونەکانی من لەخەونەکانی تۆ ناچیت!!!
سپاس هاوڕێیان لەم نزیکانە کارەکان دابەش دەکەم و یانە چاك دەکەم

ئەحمەد هیوا : سەرپەرشتیاری نوێی هاك بۆ کورد

سلاو کاک ئەحمەد گیان هیوادارم یانەکە بەرەو پێشەوە بروات ئێستا کۆمەڵێک فکرەی بەهێزم هەیە فەرموو
چۆن یانەکە بەرەوپێشبەرین؟
١-دانانی تاگێکی دیکە بۆ یانەکە ئەویش تاگی HIDE کاری ئەم تاگە بریتیە کاتێک یەکێک بابەتێک بڵاو ئەکاتەوە تۆ تا کۆمێنت نەنووسی ناتوانی بابەتە یان لینکەکە بکەیتەوە! تەنانەت ئەگەر ئەندامی چالاک یان هێرۆمێمبەریش بی ئەمەش دەبێتە زۆر چالاکی یانەکە لە هەموو ڕوویەکەوە
٢-میوانانی یانەکە نەتوانن هیچ بابەتێک ببینن تا خۆیان تۆمار نەکەن پێموایە پیشتریش هەبوو
٣-دانانی ستایلی نوێ بۆ یانەکە
٤-دانانی چەند بەشێکی نوێ بۆ پرۆگرامینگ و ووێب سکرێپت
بەهیوای چاک کردنەوەی یانە
دواین 10 بابه‌ته‌كان

The world has changed far more in the past 100 years than in any other century in history. The reason is not political or economic but technological — technologies that flowed directly from advances in basic science.
stephen hawking
ده‌ستت خۆش به‌لام گه‌ر گۆران كاری له‌پله‌كان نه‌كرئ پیم وایه‌ هه‌ر وه‌ك جاران ئه‌بیتو هیچی لئ ناگۆردریت
دواین 10 بابه‌ته‌كان

¸.
( `•.¸
`•.¸ )
¸.•
(`'•.¸(` '•. ¸ * ¸.•'´)¸.•'´)
«´¨`.¸.* *. ¸.´¨`»
«´¨`.¸.* bastXx *. ¸.´¨`»
«´¨`.¸.* *. ¸.´¨`»
(¸. •'´(¸.•'´ * `'•.¸)`'•.¸ )
.•´ `•.¸
`•.¸ )
¸.
(09-21-2017, 01:01 PM)Shkar H Sardar نوسراوه:  سلاو کاک ئەحمەد گیان هیوادارم یانەکە بەرەو پێشەوە بروات ئێستا کۆمەڵێک فکرەی بەهێزم هەیە فەرموو
چۆن یانەکە بەرەوپێشبەرین؟
١-دانانی تاگێکی دیکە بۆ یانەکە ئەویش تاگی HIDE کاری ئەم تاگە بریتیە کاتێک یەکێک بابەتێک بڵاو ئەکاتەوە تۆ تا کۆمێنت نەنووسی ناتوانی بابەتە یان لینکەکە بکەیتەوە! تەنانەت ئەگەر ئەندامی چالاک یان هێرۆمێمبەریش بی ئەمەش دەبێتە زۆر چالاکی یانەکە لە هەموو ڕوویەکەوە
٢-میوانانی یانەکە نەتوانن هیچ بابەتێک ببینن تا خۆیان تۆمار نەکەن پێموایە پیشتریش هەبوو
٣-دانانی ستایلی نوێ بۆ یانەکە
٤-دانانی چەند بەشێکی نوێ بۆ پرۆگرامینگ و ووێب سکرێپت
بەهیوای چاک کردنەوەی یانە

دەست خۆش فکرەکانت جوانە من لە زۆربەی یانە بیانییەکان بینوومە

بۆ جارێ ئەبێ تۆزێك بووەستین تا لەسەر پلە ڕێکدەکەوین

(09-21-2017, 02:02 PM)bastxx نوسراوه:  ده‌ستت خۆش به‌لام گه‌ر گۆران كاری له‌پله‌كان نه‌كرئ پیم وایه‌ هه‌ر وه‌ك جاران ئه‌بیتو هیچی لئ ناگۆردریت

زۆر ڕاستە من داوای سەرپرشتیارم کردووە کە لەنێوان سێ ئەندام دابەش بکرێت و هەرسێکیان بتوانن بێنە خەت

(09-21-2017, 02:11 PM)ahmad-123 نوسراوه:  
(09-21-2017, 02:02 PM)bastxx نوسراوه:  ده‌ستت خۆش  به‌لام گه‌ر گۆران كاری له‌پله‌كان نه‌كرئ پیم وایه‌ هه‌ر وه‌ك جاران ئه‌بیتو  هیچی لئ ناگۆردریت

زۆر ڕاستە من داوای سەرپرشتیارم کردووە کە لەنێوان سێ ئەندام دابەش بکرێت و هەرسێکیان بتوانن بێنە خەت

ده‌ستت خۆش
هه‌ولبده‌ گروپ چاتیك شتیك دروست بكه‌ چه‌ند كه‌سیك بین بابه‌ته‌ بئ وه‌لامه‌كان وه‌لام به‌ینه‌وه‌

من ئاماده‌م ئه‌وه‌ندی بزانمو له‌توانام بیت بیكه‌م
ئه‌مه‌فیسبووكهی من
https://www.facebook.com/bastxx

دەست خۆش لە ئێستاوە دەست پێ بکە\
گرووپی ناوێ ئەوە من و سێ هاوڕیی تر کەممان کردۆتەوە

برۆ بۆ :

ئه‌ندامه‌كانی ئه‌م بابه‌ته‌یان کردۆته‌وه‌: 1 مێوان