ناو یان ئیمیل:   
ووشه‌ی نهێنی:   

[-]
دواین 15 بابه‌ته‌كان
VIP- دۆزینه‌وه‌ی شوێنی كه‌سێكی نه‌ناسراو له‌ فه‌یسبوك و ناسینی
نووسه‌ری بابه‌ت:Awder Mirza دواترین وه‌لام:karo ganje ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:57 جاری بینراو:2405 كات:دوێنێ
فۆتۆشۆپ:: دیزاینکردنی خشتەی یاریە وەرزشیەکان
نووسه‌ری بابه‌ت:goran hawlery دواترین وه‌لام:goran hawlery ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:2 جاری بینراو:121 كات:دوێنێ
پرسیار.. چۆن بتوانم سێرڤه‌ر بۆ به‌رنامه‌که‌م دابێنم..۳۰$ هه‌دیه
نووسه‌ری بابه‌ت:harem007 دواترین وه‌لام:harem007 ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:3 جاری بینراو:128 كات:دوێنێ
سه‌رجه‌م هاكه‌كانی پووڵ لایڤ تاوه‌ر له‌ یه‌ك بابه‌ت چیتر له‌
نووسه‌ری بابه‌ت:T4KURD دواترین وه‌لام:Daban Gd ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:3 جاری بینراو:324 كات:دوێنێ
هاوریان هه‌ریاریه‌كتان ئه وێ داوای بكه‌ن به هاكراوی بۆتانی داهێ
نووسه‌ری بابه‌ت:zrian azad دواترین وه‌لام:shyako ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:8 جاری بینراو:1337 كات:دوێنێ
چۆن cloud storage دروست دەکرێت
نووسه‌ری بابه‌ت:blood hacker دواترین وه‌لام:Paewand - Rwandze ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:757 كات:دوێنێ
یاری گالاکسی
نووسه‌ری بابه‌ت:abdwlxalqa دواترین وه‌لام:Daban Gd ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:3 جاری بینراو:468 كات:دوێنێ
جون ريبورت جارة سةر بكةم
نووسه‌ری بابه‌ت:shad85 دواترین وه‌لام:عەباس ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:2 جاری بینراو:139 كات:11-20-2017
داواکردنی وانه‌ی فێربوونی C++ به‌ زمانی کوردی
نووسه‌ری بابه‌ت:Reavar دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:5 جاری بینراو:1199 كات:11-18-2017
چۆنیەتی Install کردنی پڕۆگرامی Visual Studio 2010
نووسه‌ری بابه‌ت:[email protected] دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:2 جاری بینراو:588 كات:11-18-2017
وانەی دووەم ..فێربوونی زمانی سی پڵاس
نووسه‌ری بابه‌ت:Shkar H Sardar دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:4 جاری بینراو:514 كات:11-18-2017
پرسیارێک لەسەر instagram
نووسه‌ری بابه‌ت:OM AR دواترین وه‌لام:OM AR ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:2 جاری بینراو:1426 كات:11-18-2017
داگرتنی به‌ هێزترین پرۆگرام بۆ هاكردنی ئه‌و كه‌ سانه‌ی له‌سه‌
نووسه‌ری بابه‌ت:shiver دواترین وه‌لام:Halo mhamad ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:2 جاری بینراو:139 كات:11-18-2017
فێرم بکەن چۆن سایت درووست بکەم
نووسه‌ری بابه‌ت:Syaposh دواترین وه‌لام:mhamadjamal ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:4 جاری بینراو:57 كات:11-16-2017
هاوريان برسياريك ده رباره ى فيسبووك
نووسه‌ری بابه‌ت:hemdad azez دواترین وه‌لام:danyal xambarr ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:163 كات:11-16-2017

هه‌لبژاردنی پله‌
  • 2 ده‌نه‌گه‌كان - 3 كۆی گشتی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دەوڵەمەند كردنی وێبی كوردی بە بیرۆكەی بازرگانی...
بسم اللە الرحمان الرحیم...

لە دوای سڵاوێكی گەرم  لە تەواوی ئەندامان و دەستەی كارگێڕی یانە...

پێم باشبوو هەستم بە دانانی ئەیم بابەتە لەبەر ئەوەی من هەست بە بەرپرسیارێتی دەكەم وەكو گەنجێك و لاوێكی ئەم ووڵاتە لە ئاست قەیرانەكانی ووڵات وەكو دەزانن دەبێت هەموو تاكێك یارمەتیدەری مالەوەیان بێت لە ئاستی دابینكردنی بژێوی وە ئێمەی هاووڵاتیش بەرپرسیارین لە هاوكاری حكومەت نەك بۆ ڕووخادنی...!!!

سەرەتا بیرۆكە زۆرە لەسەر بنیاتنانی وێب سایت وە رۆژانە بە هەزارەها وێب سایت دادەمەزرێن لە سەرانسەری جیهانەوە جا بە هەر مەبەست و ئامرازێك بێت.

بۆیە ئێمەی وەكو میلەتی كورد كە ئیشەڵا سەربەخۆییمان نزیكە ، پێویستە وێبسایتی هاوشێوەی دەوڵەتانی دیكەمان هەبێت چونكە ئێمە لەوان زیاترین (مەبەست لە دەوڵەتانی عەرەبی فكر لاوازە)..

سەرەتا من بە چەند پرسیارێك دەست پێدەكەم...

ئایا هیچ سەرمایەیەكی سەربەخۆت هەیە؟
تا چەند دەتوانیت پارە پاشەكەوت بكەیت؟
ئایا توانای ئەوەت هەیە بەبێ هاوكاری هیچ كەسێك بژیت؟
ئامادەی بۆ سەركێشی؟

ئەمانە و چەندانی تر..!!

سەرەتا دەتوانرێت وێب بەرەو پێشەوە ببرێت لەگەل كەسانی بە ئەزموون بۆیە هەركەسێك وێبێكی تایبەت بە خۆی هەیە من ئامادەی بۆی بەرەو پێش ببەم..

لەوانەی زۆرتان من نەناسن (ئەندامە نوێكان) ، بەڵام زۆرێك لە كەسانی ناو ئەم یانەیە من دەناسن ، بەڵام كاری منتان نەبینیوە..

وێب دەتوانرێت سوودی لێوەرگیرێت لەم بەشانەوە:

1-زانیاری تاكەكەسی
2-زانیاری گشتی 
3- وەگەڕخستنی سەرمایە
4- بەدەست هێنانی متمانە
5-بەرەوپێشبردنی فكر..

بەڵام ئەوەی لە ووڵاتی ئێمەدا گرنگە سەرمایەیە لەم ساتەدا...

بۆیە هەر كەسێك بیەوێت دەتوانێت سەركەوتووبێت بە هەر ڕێگەیەك بێت
شەرت نیە بچیت دووكان یانیش كۆمپانیایەك دابنێیت و كارەكەت فەشەل بهێنێت و بە چەندەها ملیۆن زەرەر بكیەت...
سەرەتا لە كاری خنجیلانەوە دەست پێكە وەكو خۆت.

بەهەر حاڵ من بیرۆكەكان نادەمە كەسانێك كە بە خۆڕایی دەستیان بكەوێت ، چونكە من خێرخواز نیم و پیاوانی حكومەت نیم..

لە زۆر شوێنی تر هەوڵمداوە بەرەو پێشیان ببەم ، بەڵام سیاسەتی ئیهمال كردن و خۆبەزل زانی ئەوانی رووخاند!!

بەچەندەها فكرە بەشداربە بەڵام من پارەش وەرناگرم ، مەرجم هەیە...

هەر كەسێك لە پەیام بنوسێت من دەمەوێت...

دەبێت لە ماوەی 10 رۆژدا لە 12 بابەتی پر زانیاری و بەسوود كەمتر دانەنێت ، وە لە 250 پەیام كەمتر نەنوسێت..

تێبینی :: لەو كاتەوەی من پەیاممم بۆ نوسیتەوە كە بڵێم لەناو خەڵاتەكانی ئەوكاتە دەست پێبكە...

هیوادارم هەموو كورد وەكو لاشەیەك لە خزمەت یەكدابن بۆ بەرەو پێشبردنی ووڵات...

دڵنیابن سوودی هەیە گەر نا دەروونناسێك لە خۆیەوە قسە لەسەر دەروونی كەسێكی داخراو ناكات...

بۆ سەرپەرشتیاران تەنها دانانی 5 یایەت لە ماوەی 15 رۆژدا و نووسینی 80 پەیام..

لەگەل ڕێزی براتان...
دواین 10 بابه‌ته‌كان

i'm not clever im just serch  Rolleyes

Big Grin
وه‌ڵام
مه‌رجه‌كانت زۆره‌ ده‌ست خۆش
دواین 10 بابه‌ته‌كان

زياني من وةك دةفتريكي سبي واية كة لئي دةنوسريت بةلام كؤتايةكةيي هةر سبي بونة(وتةيةكي)دانيال خةمبار
من لةفيسبوك
https://www.facebook.com/danyal.xambar
وه‌ڵام
پێم وابێت نرخخەكەی ئەهێنێت ، بەشدار دەبیت؟

وه‌ڵام
دەستت خۆشبێت براکەم بەختێکی باش
ببورە من بەژدار نابم

دواین 10 بابه‌ته‌كان
وه‌ڵام
ده‌ست خۆش برا خۆزگه‌ ماوه‌یه‌كی زۆر زوو ئه‌م پۆسته‌ت بكردبا به‌شدار ئه‌بووم ، به‌داخه‌وه‌ له‌به‌ر پۆلی شه‌ش ناتوانم چالاكیم هه‌بێت ، سه‌ركه‌وتوو بیت

دواین 10 بابه‌ته‌كان
وه‌ڵام
دەست خۆشیت لێ ئەکەم بۆو بابەتە بەسوودە
بابەتەکەت خۆی لەخۆیدا جیگەی خەم خواردنی پێوە دیارە بۆیانە
بەلام مامۆستا کورد کەمیک لە دانی پارەوە دووورە
دوژمنی ئەوەیە پارە بدات بەئیشێ کۆمپیوتەر و شت
کاکە من چەند بەرهەمێکی خۆم داناوە بەپارە
وەلا رەنگە ئەندامان بمناسن پیویستم 
بەو چەند دینارە نیە کەخەڵک بۆمی بنێرێ بەکارت
بەلام نەمویستوە بابەتەکەم بکەوێتە دەستی مندالەوە وە لەسەرنی ئەوەوە هەزار مندال و توال جۆن و قسەی ناشرین  تەتانەت هەندێ مندال و تواڵ بابەتیشیان داناوە لەسەرم ئەم بەریزە علم بەپارە ئەفرۆشی ....ئیتر زۆر ئیهانەی تر وەلحال
جگەلەوەی هەرکەسیک داوای کردبێت بەهەدێ پێشکەشم کردوە
من بەژدار ئەبم بەلام مامۆستا ئەبێت خۆت ریک بخەی لەگەل مەجالەکەما بەجدی مەجالم کەمە 

وە بروابکە هەر لەمالپەرەکەی خۆم بەشی دۆمەین  فرۆشتنم داناوە ناویرم بلاوی بکەمەوە 
چونکە خەلک ئەیەوێت بەلام نایەویت پارە بدات بەس سەرت ئەهێشینێ 
وە چەند بەشێکی ترم ئامادەیە بۆ فرۆشتن دلنیام خەلک سودی لێ ئەبینن 
دواین 10 بابه‌ته‌كان

وه‌ڵام
ده‌ست خۆش برا
دواین 10 بابه‌ته‌كان

به‌پۆزاوی ناوم ده‌به‌ن ، چوونكه‌ تێكـه‌ڵی گـه‌مژه‌كــان نابم

Mad Max
وه‌ڵام
dast xosh
دواین 10 بابه‌ته‌كان

السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
وه‌ڵام
weeldone

دواین 10 بابه‌ته‌كان
وه‌ڵام
به‌ڕێزم تۆش بازرگانی به‌ علمه‌که‌ت ده‌که‌یت. له‌ ڕێگای ناردنی په‌یام و دانانی بابه‌ت.
گه‌ر مه‌به‌ستت بازرگانی نیه‌ پێویست ناکا مه‌رج دانێی.
تێبینی : من خۆم پێویستیم پێ نیه‌. سووپاس

دواین 10 بابه‌ته‌كان
وه‌ڵام

برۆ بۆ :

ئه‌ندامه‌كانی ئه‌م بابه‌ته‌یان کردۆته‌وه‌: 1 مێوان