ناو یان ئیمیل:   
ووشه‌ی نهێنی:   

[-]
دواین 15 بابه‌ته‌كان
یه‌كه‌مین په‌یج له‌ كوردستان له‌ بواری cybershield
نووسه‌ری بابه‌ت:yousif bedll دواترین وه‌لام:Dark Rokan ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:2 جاری بینراو:46 كات:دوێنێ
کتێبێک دەربارەی هاک بۆ کورد-یارمەتی
نووسه‌ری بابه‌ت:hey_world دواترین وه‌لام:hey_world ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:2 جاری بینراو:125 كات:دوێنێ
تازه‌ترین ریپۆرت بۆ سوتانی فه‌یسبوكم ئه‌وێیت ؟
نووسه‌ری بابه‌ت:dana201028 دواترین وه‌لام:esmailmajid ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:11 جاری بینراو:2016 كات:10-12-2019
بەرنامەیەکی زۆر شاز بۆ دۆزینەوەی فایلەکانی ناو کۆمپیتەرەکەت
نووسه‌ری بابه‌ت:KoSraT GraPHiC دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:583 كات:10-12-2019
ke dazani site drust bkat
نووسه‌ری بابه‌ت:twana gardi دواترین وه‌لام:john_sevar ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:126 كات:10-11-2019
دروست كردنی داتابه‌یس بۆ كارمه‌ندی كۆمپانیا - خۆت دروستی بكه‌ به
نووسه‌ری بابه‌ت:Abdulrahman Kalari دواترین وه‌لام:Abdulrahman Kalari ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:4 جاری بینراو:492 كات:10-08-2019
سڵاو هاوڕێیان کێ شارەزایی لەهاکی پۆبجی هەیە
نووسه‌ری بابه‌ت:Hawkar sh دواترین وه‌لام:Hawkar sh ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:102 كات:10-08-2019
چەن پرسیارێک بۆ شارازایانی هاکی سایت
نووسه‌ری بابه‌ت:dlshad disjdds دواترین وه‌لام:Hawleri_hacker ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:6 جاری بینراو:85 كات:10-08-2019
ئیمیل و پاسۆردی هه‌رسایتیكت ئه‌ویت داوابكه‌ ؟
نووسه‌ری بابه‌ت:AhmadKifre دواترین وه‌لام:twana army ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:88 جاری بینراو:2279 كات:10-07-2019
کێ لە ۆرد پرێس شارەزایە تکایە وەرنە یارمەتیم
نووسه‌ری بابه‌ت:revinlordiii دواترین وه‌لام:john_sevar ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:158 كات:10-07-2019
هۆست و دۆمەینی بەخۆڕایی UNLIMITED
نووسه‌ری بابه‌ت:john_sevar دواترین وه‌لام:john_sevar ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:53 كات:10-07-2019
Wordlist Kurdi ڤێرشنی دوو 87147983 زیاتر له‌ 8 ملیار
نووسه‌ری بابه‌ت:mazhar apo دواترین وه‌لام:HAMA_QALADZEY ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:109 جاری بینراو:25771 كات:10-05-2019
پەرەى تەزوير ماوە ؟؟
نووسه‌ری بابه‌ت:KanHan Haji دواترین وه‌لام:M.V ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:186 كات:10-04-2019
زیاتر لە ||٣٥٠٠|| سایت کە هەڵەی SQL هەیە \|دیاری|/
نووسه‌ری بابه‌ت:aaashvan دواترین وه‌لام:Halbjermajeed ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:13 جاری بینراو:269 كات:10-04-2019
ئایا دەتوانیت سستمەکانی کۆمپیوتەر لە ئەندرۆید بکەیتەوە؟ لێرە وەڵ
نووسه‌ری بابه‌ت:K.A.E MaSTeR دواترین وه‌لام:K.A.E MaSTeR ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:46 كات:10-03-2019

هه‌لبژاردنی پله‌
  • 5 ده‌نه‌گه‌كان - 5 كۆی گشتی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هه‌مووتان بیخوێننه‌وه‌ (به‌ڕێوبه‌روسه‌رپه‌رشتیارو ئه‌نداما
Big Grin 
چۆنن چاكن

به‌ڕێزان ده‌مه‌وێت باسی چه‌ند شتێك بكه‌م كه‌ له‌ هاك بۆ كورد په‌یدابووه‌

1- چاڵاكی كه‌می به‌ڕێوبه‌ر و سه‌رپه‌رشتیاران

به‌ڕاستی زۆر سه‌یره‌ یانه‌ له‌ ئێستادا كه‌ زۆربه‌ی ئه‌ندامی نوێیه‌ كه‌چی به‌ڕێوبه‌ر و سه‌رپه‌رشتیاران له‌وپه‌ڕی بێ ئاگایین
ئێ به‌خوا ئێستا من یان هه‌ركه‌سێكی تر بابه‌تێك دانێین بۆ نموونه‌ له‌سه‌ر هاكی فیس بوك
به‌به‌رنامه‌ ڕێك 500 نێچیر به‌ یه‌ك ڕۆژ دێت  Shy

فه‌رموون ئه‌مه‌ش چاڵاكی به‌ڕێوبه‌ر و سه‌رپه‌رشتیاران 
له‌سه‌ر به‌رواری 8/23

[وینه‌: 57bd1d44305c0.png]

دووه‌م:

بۆ بابه‌ته‌كانی ئێستا به‌ڕاستی سه‌رم سوڕماوه‌ یانه‌ ناوی (هاك بۆ كورد)ه‌ كه‌چی بابه‌تێكی هاك داده‌نێیت ته‌نها 50 كه‌س سه‌یری ده‌كات

بابه‌تێك دانێ له‌سه‌ر فیس بوك به‌لایه‌نی كه‌م به‌ماوه‌ی هه‌فته‌یه‌ك 1500+ سه‌یری ده‌كات

ئه‌مه‌ش شتێكی ده‌بێ چاره‌ بكرێ جا بۆ گۆڕینی ناوی یانه‌ بۆ
(فیس بوك بۆ كورد) یان (گه‌یم بۆ كورد) شتێكی ئاوا  Blush

3- ڕێزگرتنی ئه‌ندامان به‌رامبه‌ر یه‌كتری، به‌ڕاستی زۆر حه‌یبه‌ كه‌ له‌و ته‌مه‌نه‌ی ئێستا جنێو به‌ یه‌كتر بده‌ین ئێمه‌ هاتووین بۆ هاك بۆ كورد تا زانیاری وه‌ربگین نه‌وه‌كو جنێودان و قه‌شمه‌ری كردن به‌ به‌رامبه‌ر
هه‌رچه‌نده‌ من فشه‌م به‌ خاڵی 3 دێت به‌ڵام له‌ هیچ یانه‌یه‌ك نه‌مدیوه‌ ئه‌ندامان جنێو بده‌ن ته‌نها ده‌ست خۆشی و یارمه‌تی دانی به‌رامبه‌ر  Angel

كۆتا تێبینیم / تكایه‌ ئه‌وه‌نده‌ باسی هاكی فیس بوك مه‌كه‌ن (ئه‌ندامه‌ نوێیه‌كان) ئه‌وانه‌ی ده‌یزانن قه‌ت پێتانی ناڵێن  Idea
چونكه‌ تۆش ده‌توانی وه‌ك ئه‌و بگه‌ڕێیت و فێربیت

وه‌ هه‌رچه‌نده‌ ئێره‌ بۆ كه‌س نه‌كه‌وتووه‌ ، منیش دامناوه‌ هیچی تر بابه‌ت دانه‌نێم چونكه‌ وه‌ك خۆتان گوته‌نی هه‌مووی دووباره‌یه‌ ئێ باشه‌ ماده‌م دووباره‌یه‌ داینانێم (هه‌ر كه‌س بۆخۆی)

قسه‌كانم به‌ ڕووحێكی ڕیازی وه‌رگرن  Blush Heart
دواین 10 بابه‌ته‌كان

هیچ سیسته‌مێك پارێزراو نیه‌
وه‌ڵام
سەرەتا دەستت خۆشیت لێ ئەکەم
ههههههه برام جنێودان ئەوکەسانە کەرەتی سفر ئەکات لەلای من ئەگەر کەسیک تەنها جنیویکی بە ئەندامیکی نوێش دابێ من
کەرەتی سفرم کردوەو کردومەتە لیستی ح....ق...
بەلام بۆ مەسەلەی ئەندامی نوێ بابەت دانانیت و ئەو شتانە سەیر بکە براکەم بەگوێی من بکەن ئەو یاسایانە دابنێن دڵنیابە سەرکەوتوو ئەبن
جاری پێشوش لەبابەتیکی کاکە حەمە نوسیومە ...
(07-30-2016, 04:07 PM)mazhar apo نوسراوه:  ده‌ستت خۆشبێت
منیش پێشنیارو پلانی زۆرم هه‌یه‌
هااورییان شتی زۆریان نوسیوه‌
نمونه‌
1- وه‌لامی ئه‌ندامیک نه‌دریته‌وه‌ که‌هیچ بابه‌تیکی نیه‌ بۆ فیرکاری هه‌موو بابه‌ته‌کانی پرسیارن ..!
2- ئه‌ندام نوێ مافی نه‌بێت بابه‌تی پرسیار و داواکاری دابنێت هه‌تا په‌یامه‌کانی نه‌گاته‌ 50 بۆ 80 په‌یام ...
3- پله‌ به‌رزکردنه‌وه‌ نه‌بێت بۆ ئه‌ندام به‌بابه‌ت نوسین و په‌یام نوسین به‌ڵکوو به‌ خزمه‌تبێت..؟
4- ئه‌ندام پێویست ناکات ده‌ربکرێت هه‌موو ده‌قه‌یه‌ک چونکه‌ ئه‌توانێ ڕاژه‌ی نوێ دابنێ پیویسته‌ سزا بدرێت بۆنمونه‌
که‌سیک هه‌ڵه‌ ئه‌کات پله‌ی بۆماوه‌ی 5مانگ بۆ 2 ساڵ به‌رزنه‌کریته‌وه‌ ..!
که‌سیک هه‌له‌ ئه‌کات له‌ماوه‌ی 24 سه‌عات نه‌توانێ 3بۆ 6 په‌یام زیاتر بنوسێ ...
که‌سیک هه‌له‌ ئه‌کات پیویسته‌ له‌لایه‌ن به‌ریوبه‌رو ڕیشپی یانه‌وه‌ وه‌ک هێرۆ میمبه‌ره‌کان قسه‌ی له‌گه‌ڵ بکه‌ن هه‌تا په‌شیمان بیته‌وه‌و
داوای لێبوردن بکات...
که‌سیک
به‌پیی هه‌له‌که‌ی سزای بۆدابنرێ
-------------------------------------
ئه‌گه‌ر ئه‌ندامان رازیبن هه‌موومان به‌پیی توانا پاره‌ی هۆست و دۆمه‌ینی یانه‌که‌ بده‌ین و به‌ریوبه‌ر لابده‌ین ..
پێم وانیه‌ کاک هه‌نگاو خۆی له‌پله‌که‌ی خۆی رازی بێت هه‌تا ئێمه‌ لێی ڕازی بین ...
------------------------------------
سه‌رپه‌رشتیاره‌کانی ئه‌مجاره‌ زۆر زۆر باشترین له‌سه‌رپه‌رشتیاره‌کانی پێشوو
چونکه‌ به‌راستی ئه‌رکی به‌ریوبه‌رو سه‌رپه‌رسشتیار و ئه‌ندامیشیان بینیوه‌ ...
وه‌ ئه‌ندامیک بۆ ماوه‌یکی زۆر که‌ ئه‌روات پێویسته‌ پله‌که‌ی لیبسه‌ندریته‌وه‌ هه‌تا ئه‌گریته‌وه‌و ئه‌که‌وێته‌وه‌ خزمه‌تکردن ..
ئه‌ندام پیی بێتاقه‌ت ئه‌بێت که‌ که‌سیک ئه‌بینێ 30 بابه‌ت بۆ 40 بابه‌تی هه‌یه‌و ئه‌ندامی چالاکه‌و نایاته‌ خه‌تیش ..
پیویسته‌ پله‌ زیادکردن زه‌حمه‌ت بێت واته‌ به‌گران پله‌ به‌رزبکرێته‌وه‌ ...!
وه‌ له‌خوار پله‌ی ئه‌ندامی چالاکه‌وه‌ دوو پله‌ی تر هه‌بێ ...
به‌م شیوازه‌
ئه‌ندامی نوێ "هیچ ئه‌ستیره‌یه‌کی نه‌بێ " --- پاشان ئه‌ندام "یه‌ک ئه‌ستیره‌ی هه‌بێ"---- پاشان ئه‌ندامی پێشکه‌وتوو "دووو ئه‌ستیره‌ی هه‌بێت "
ئینجا ئه‌گه‌ر زۆر زۆر ماندوو بوو بکریته‌ ئه‌ندامی چالاک ...
وه‌ ئه‌ندامی جالاک مافی هه‌بێت له‌ VIP بابه‌ت دابنێ ..!
بۆچی ؟؟
چونکه‌ ئه‌وکه‌سانه‌ی که‌ ئه‌چنه‌ VIP شاره‌زاییان که‌مه‌ و بابه‌تیش له‌و به‌شه‌ که‌مه‌ <!
که‌واته‌ کریاری به‌شی VIP لاواز ئه‌بێت وه‌ک و ئیستا ..!
به‌لام ئه‌گه‌ر هاتوو ئه‌ندامی چالاک له‌وبه‌شه‌ مافی هه‌بێت ئه‌وا ئه‌و به‌شه‌ گه‌شه‌ ئه‌کات
له‌و به‌شه‌دا بابه‌ت زۆر زۆر به‌ساده‌ی و ساناهی دابنریت هه‌تا ئه‌وکه‌سانه‌ی ئه‌و راژه‌یه‌ ئه‌کرن په‌شیمان نه‌بنه‌وه‌و به‌رده‌وامبن له‌نویکردنه‌وه‌ی راژه‌که‌یان..
به‌مه‌ یانه‌ تاراده‌یه‌کی باش قازانج ئه‌کات له‌چه‌ندین روه‌وه‌ ...
1- یانه‌ به‌گشتی ناوبانگ ده‌ر ئه‌کات ..
2- به‌شی VIP خه‌لکی زیاتر تامه‌زرۆی ئه‌بن بۆ کرینی ...
3- ئه‌ندامه‌کان به‌گشتی جالاک ئه‌بن و بۆ به‌ده‌ستهینانی پله‌ی ئه‌ندامی چالاک
هه‌تا له‌رێگه‌ی ئه‌و پله‌یه‌وه‌ بتوانن بابه‌ته‌کانی VIP ببینن ...

له‌کۆتایدا ده‌ست خۆشی له‌سه‌رجه‌م ئه‌وانه‌ ئه‌که‌م که‌ به‌وشه‌یه‌کیش بێت هه‌ولیان داوه‌ یانه‌ به‌ره‌و پێش به‌رن ..

دواتریش بۆ مەسەلەی ئەوەی ئەڵین دوبارەیە یان ئەزانم یان کۆنە ئەمە چەند شیوازیک هەیە
١- بابەت هەیە پێشتر دانراوە بەریزت بەشیوازیکی جوان و رونتر دای ئەنیی ئەڵین دوبارەیە
بابۆخۆیان بڵین هەموی چەند کەسیکە کەبەپەنجەی دەست ئەژمێردرێن وە من پێم باشە بابەتی دوبارە دانەنرێت
چونکە بۆنمونە تۆ بابەتیک دائەنیی کۆلێک خۆت ماندوو ئەکەیت کەسیک ئەچیت کۆپی پەیستی ئەکات و دوبارە بەڤیدیۆ دای ئەنێتەوە
وەلا ئیشیکی مندالانەیە ئەمە چەندین جار بینیومە هەمان بابەتی من براوە چێم کردوە لەڤیدۆکە کردویانەتەوە بەلام بەخوا پێم عەیب بوە
پێی بڵیم خۆی ئەوەندە کەمبێت بەس ڤیدۆی خۆیبێت و بەتازی بزانێ با بەردەوام بێت
٢- بابەتی کۆن یاخود ئەزانم ئەندام زۆرە ئەم قسانە ئەکات
سوکترین ئەندام ئەمانەن ریزم بۆکەس نیە تۆ خۆت ماندوو بکەی دانەیەک بڵی ئەزانم چاوت دەر ئەهات ئەزانی بەس بۆخۆت بلاوی ناکەیتەوە
دیارە درۆ ئەکات نایزانێ
قسەم زۆرە بەلام ئەوە سیفاتی کوردە لێگەرێ بابروا
دواین 10 بابه‌ته‌كان

وه‌ڵام
(08-24-2016, 09:40 AM)mazhar apo نوسراوه:  سەرەتا دەستت خۆشیت لێ ئەکەم
ههههههه برام جنێودان ئەوکەسانە کەرەتی سفر ئەکات لەلای من ئەگەر کەسیک تەنها جنیویکی بە ئەندامیکی نوێش دابێ من
کەرەتی سفرم کردوەو کردومەتە لیستی ح....ق...
بەلام بۆ مەسەلەی ئەندامی نوێ بابەت دانانیت و ئەو شتانە سەیر بکە براکەم بەگوێی من بکەن ئەو یاسایانە دابنێن دڵنیابە سەرکەوتوو ئەبن
جاری پێشوش لەبابەتیکی کاکە حەمە نوسیومە ...

(07-30-2016, 04:07 PM)mazhar apo نوسراوه:  ده‌ستت خۆشبێت
منیش پێشنیارو پلانی زۆرم هه‌یه‌
هااورییان شتی زۆریان نوسیوه‌
نمونه‌
1- وه‌لامی ئه‌ندامیک نه‌دریته‌وه‌ که‌هیچ بابه‌تیکی نیه‌ بۆ فیرکاری هه‌موو بابه‌ته‌کانی  پرسیارن ..!
2- ئه‌ندام نوێ مافی نه‌بێت بابه‌تی پرسیار و داواکاری دابنێت هه‌تا په‌یامه‌کانی نه‌گاته‌ 50  بۆ 80 په‌یام ...
3- پله‌ به‌رزکردنه‌وه‌ نه‌بێت بۆ ئه‌ندام به‌بابه‌ت  نوسین و په‌یام نوسین به‌ڵکوو به‌ خزمه‌تبێت..؟
4- ئه‌ندام پێویست ناکات ده‌ربکرێت هه‌موو ده‌قه‌یه‌ک چونکه‌ ئه‌توانێ ڕاژه‌ی نوێ دابنێ پیویسته‌ سزا بدرێت بۆنمونه‌
که‌سیک هه‌ڵه‌ ئه‌کات پله‌ی بۆماوه‌ی 5مانگ بۆ 2 ساڵ به‌رزنه‌کریته‌وه‌ ..!
که‌سیک هه‌له‌ ئه‌کات له‌ماوه‌ی 24 سه‌عات نه‌توانێ 3بۆ 6 په‌یام زیاتر بنوسێ ...
که‌سیک هه‌له‌ ئه‌کات پیویسته‌ له‌لایه‌ن به‌ریوبه‌رو ڕیشپی یانه‌وه‌ وه‌ک هێرۆ میمبه‌ره‌کان قسه‌ی له‌گه‌ڵ بکه‌ن هه‌تا په‌شیمان بیته‌وه‌و
داوای لێبوردن بکات...
که‌سیک
به‌پیی هه‌له‌که‌ی سزای بۆدابنرێ
-------------------------------------
ئه‌گه‌ر ئه‌ندامان رازیبن هه‌موومان به‌پیی توانا پاره‌ی هۆست و دۆمه‌ینی یانه‌که‌ بده‌ین و به‌ریوبه‌ر لابده‌ین ..
پێم وانیه‌ کاک هه‌نگاو خۆی له‌پله‌که‌ی خۆی رازی بێت هه‌تا ئێمه‌ لێی ڕازی بین ...
سه‌رپه‌رشتیاره‌کانی ئه‌مجاره‌ زۆر زۆر باشترین له‌سه‌رپه‌رشتیاره‌کانی پێشوو
چونکه‌ به‌راستی ئه‌رکی به‌ریوبه‌رو سه‌رپه‌رسشتیار و ئه‌ندامیشیان بینیوه‌ ...
وه‌ ئه‌ندامیک بۆ ماوه‌یکی زۆر که‌ ئه‌روات پێویسته‌ پله‌که‌ی لیبسه‌ندریته‌وه‌ هه‌تا ئه‌گریته‌وه‌و ئه‌که‌وێته‌وه‌ خزمه‌تکردن ..
ئه‌ندام پیی بێتاقه‌ت ئه‌بێت که‌ که‌سیک ئه‌بینێ 30 بابه‌ت بۆ 40 بابه‌تی هه‌یه‌و ئه‌ندامی چالاکه‌و نایاته‌ خه‌تیش ..
پیویسته‌ پله‌ زیادکردن زه‌حمه‌ت بێت واته‌ به‌گران پله‌ به‌رزبکرێته‌وه‌ ...!
وه‌ له‌خوار پله‌ی ئه‌ندامی چالاکه‌وه‌ دوو پله‌ی تر هه‌بێ ...
به‌م شیوازه‌
ئه‌ندامی نوێ  "هیچ ئه‌ستیره‌یه‌کی نه‌بێ " --- پاشان ئه‌ندام  "یه‌ک ئه‌ستیره‌ی هه‌بێ"---- پاشان ئه‌ندامی پێشکه‌وتوو "دووو ئه‌ستیره‌ی هه‌بێت "
ئینجا ئه‌گه‌ر زۆر زۆر ماندوو بوو بکریته‌ ئه‌ندامی چالاک ...
وه‌ ئه‌ندامی جالاک مافی هه‌بێت له‌ VIP بابه‌ت دابنێ ..!
بۆچی ؟؟
چونکه‌ ئه‌وکه‌سانه‌ی که‌ ئه‌چنه‌  VIP شاره‌زاییان که‌مه‌ و بابه‌تیش له‌و به‌شه‌ که‌مه‌ <!
که‌واته‌ کریاری به‌شی  VIP لاواز ئه‌بێت وه‌ک و ئیستا ..!
به‌لام ئه‌گه‌ر هاتوو ئه‌ندامی چالاک له‌وبه‌شه‌ مافی هه‌بێت ئه‌وا ئه‌و به‌شه‌ گه‌شه‌ ئه‌کات
له‌و به‌شه‌دا بابه‌ت زۆر زۆر به‌ساده‌ی و ساناهی دابنریت هه‌تا ئه‌وکه‌سانه‌ی ئه‌و راژه‌یه‌ ئه‌کرن په‌شیمان نه‌بنه‌وه‌و به‌رده‌وامبن له‌نویکردنه‌وه‌ی راژه‌که‌یان..
به‌مه‌ یانه‌ تاراده‌یه‌کی باش قازانج ئه‌کات له‌چه‌ندین روه‌وه‌ ...
1- یانه‌ به‌گشتی ناوبانگ ده‌ر ئه‌کات ..
2- به‌شی  VIP خه‌لکی زیاتر تامه‌زرۆی ئه‌بن بۆ کرینی ...
3-  ئه‌ندامه‌کان به‌گشتی جالاک ئه‌بن و بۆ به‌ده‌ستهینانی پله‌ی ئه‌ندامی چالاک
هه‌تا له‌رێگه‌ی ئه‌و پله‌یه‌وه‌ بتوانن بابه‌ته‌کانی  VIP ببینن ...

له‌کۆتایدا ده‌ست خۆشی له‌سه‌رجه‌م ئه‌وانه‌ ئه‌که‌م که‌ به‌وشه‌یه‌کیش بێت هه‌ولیان داوه‌ یانه‌ به‌ره‌و پێش به‌رن ..

دواتریش بۆ مەسەلەی ئەوەی ئەڵین دوبارەیە یان ئەزانم یان کۆنە ئەمە چەند شیوازیک هەیە
١- بابەت هەیە پێشتر دانراوە بەریزت بەشیوازیکی جوان و رونتر دای ئەنیی ئەڵین دوبارەیە
بابۆخۆیان بڵین هەموی چەند کەسیکە کەبەپەنجەی دەست ئەژمێردرێن وە من پێم باشە بابەتی دوبارە دانەنرێت
چونکە بۆنمونە تۆ بابەتیک دائەنیی کۆلێک خۆت ماندوو ئەکەیت کەسیک ئەچیت کۆپی پەیستی ئەکات و دوبارە بەڤیدیۆ دای ئەنێتەوە
وەلا ئیشیکی مندالانەیە ئەمە چەندین جار بینیومە  هەمان بابەتی من براوە چێم کردوە لەڤیدۆکە کردویانەتەوە بەلام بەخوا پێم عەیب بوە
پێی بڵیم خۆی ئەوەندە کەمبێت بەس ڤیدۆی خۆیبێت و بەتازی بزانێ با بەردەوام بێت
٢- بابەتی کۆن یاخود ئەزانم ئەندام زۆرە ئەم قسانە ئەکات
سوکترین ئەندام ئەمانەن ریزم بۆکەس نیە تۆ خۆت ماندوو بکەی دانەیەک بڵی ئەزانم چاوت دەر ئەهات ئەزانی بەس بۆخۆت بلاوی ناکەیتەوە
دیارە درۆ ئەکات نایزانێ
قسەم زۆرە بەلام ئەوە سیفاتی کوردە لێگەرێ بابروا

ده‌ستت خۆش بێت برا قسه‌كانت هه‌مووی ڕاسته‌ 
وه‌ شتێكی تریش بۆ نموونه‌ من  بابه‌تم داناوه‌ كابرا ده‌ڵێ دووباره‌یه‌ ده‌ڵێم كوا لینك ئه‌گه‌ر بزانم هه‌بێت ئه‌ڵێمه‌ سه‌رپه‌رشتیاران بسڕنه‌وه‌ ،ههه ئه‌ویش ده‌نگی نامینێ دیاره‌ كه‌ درۆده‌كات به‌س بۆ پۆز وا ده‌ڵێ

هه‌روه‌ها ببوره‌ من تا ئێستا 1% ئه‌وه‌ی ده‌یزانم له‌م هاك بۆ كورده‌ ده‌ستم نه‌كه‌وتووه‌ به‌خوا هه‌موویم له‌و عه‌ره‌ب و ئینگلیزانه‌ فێربوومه‌ یه‌عنی هه‌ر ئاگام لێره‌ نیه‌ چی ڕووده‌دات

زۆر سوپاس بۆ پێشنیازه‌كه‌ت  Heart

وه‌ڵام
وه‌ڵاهی برام قسه‌ت زۆر ڕاسته‌ منیش پێم وتن بابه‌تێكم بۆ بسڕنه‌وه‌ نه‌یان سڕیه‌وه‌ !!! بابه‌ته‌كه‌ش ئیخۆم بوو وه‌ڵا كاكه‌ دوێنێ شه‌و داونیشیان كرد ئاگاشیان لێنیه‌ !!!

دواین 10 بابه‌ته‌كان
وه‌ڵام
سه‌یری دواین بابه‌ته‌كانم بكه‌ !!! له‌و هه‌مووه‌ بابته‌م یه‌كیان Approve كردووه‌ !! یانه‌ خۆش نه‌ماووه‌ !!!

وه‌ڵام
سه‌یری دواین بابه‌ته‌كانم بكه‌ !!! له‌و هه‌مووه‌ بابته‌م یه‌كیان Approve كردووه‌ !! یانه‌ خۆش نه‌ماووه‌ !!!

وه‌ڵام
ده ست خۆش كورد هه ر وایه بۆ یه تا ئیستا نه بۆ ته هیج
دواین 10 بابه‌ته‌كان

2 تیبینی بجوك

1م. بمبورن كه یه كیك بابه ت داده نی ده ست خۆشی لیناكه م له به ر ئه م هۆیه  من هه موو كات هه ول ده ده م جوابی بابه تی بیولامه كان ده ده مه وه

كلیك لیره بكه بۆناسینی باشترین مامۆستا له بواری هاك

خۆشم ده وی مامۆست MR.FD

وه‌ڵام
دەست خۆش برا گیان بابەتەكەت لە جێی خۆیەتی ، والله حالیەن من بە ئینتەرنێتی ئاسیا لە خەتم و هاتوومەتە یانە بۆ چاڵاك كردنی بابەت ....
بەس ئیتر من هەقم نییە بەسەر ئەوانەی تر من ئەوەی لەسەر شانم بێت بە زیادەوە ئەیكەم ...

رێز و خۆشەویستی...............................................
دواین 10 بابه‌ته‌كان

به‌پۆزاوی ناوم ده‌به‌ن ، چوونكه‌ تێكـه‌ڵی گـه‌مژه‌كــان نابم

Mad Max
وه‌ڵام
(08-24-2016, 10:46 AM)Mstafa King نوسراوه:  دەست خۆش برا گیان بابەتەكەت لە جێی خۆیەتی ، والله حالیەن من بە ئینتەرنێتی ئاسیا لە خەتم و هاتوومەتە یانە بۆ چاڵاك كردنی بابەت ....
بەس ئیتر من هەقم نییە بەسەر ئەوانەی تر من ئەوەی لەسەر شانم بێت بە زیادەوە ئەیكەم ...

رێز و خۆشەویستی...............................................

ئه‌مه‌وێت بابه‌تێكم بسڕمه‌وه‌ ئه‌توانن بۆمی بسڕنه‌وه‌ ؟

وه‌ڵام
بەس یانە نیە هەموو کات سیخوری دەکەن بە سەرتەوە ئەمرۆ ویستم بە ناوی NEO بیمە خەت کەجی سەیر ئەکەم پاسوۆردیان گۆریوە ویستم بە ئیمەیل پاسەکەم بهینمەوە کەچی ئیمەلیشیان گۆۆریوە ههههههه
دواین 10 بابه‌ته‌كان

وه‌ڵام

برۆ بۆ :

ئه‌ندامه‌كانی ئه‌م بابه‌ته‌یان کردۆته‌وه‌: 1 مێوان