ناو یان ئیمیل:   
ووشه‌ی نهێنی:   

[-]
دواین 15 بابه‌ته‌كان
يارمه تى instagram
نووسه‌ری بابه‌ت:mahmood govan دواترین وه‌لام:mahmood govan ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:34 كات:ئه‌مرۆ
به‌قوه‌ترین ڕیپۆرت بۆ ئینسته‌كرام
نووسه‌ری بابه‌ت:Mhamad Net دواترین وه‌لام:HAMA_QALADZEY ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:47 كات:ئه‌مرۆ
دروست كردنی داتابه‌یس بۆ كارمه‌ندی كۆمپانیا - خۆت دروستی بكه‌ به
نووسه‌ری بابه‌ت:Abdulrahman Kalari دواترین وه‌لام:HAMA_QALADZEY ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:139 كات:ئه‌مرۆ
هه‌ر به‌رنامه‌یه‌کی مۆبایلت دوێت...فه‌رموو
نووسه‌ری بابه‌ت:AnGrY MaN دواترین وه‌لام:Razwan.marzani1 ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:808 جاری بینراو:233408 كات:09-19-2019
تکایە چۆن وابکام لۆکەیشنی موبایلەکەم ببێت بە - ئێران
نووسه‌ری بابه‌ت:DARYAN 3D دواترین وه‌لام:ZhiyarZhika ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:107 كات:09-19-2019
ئیمیل و پاسۆردی هه‌رسایتیكت ئه‌ویت داوابكه‌ ؟
نووسه‌ری بابه‌ت:AhmadKifre دواترین وه‌لام:bryar khalid ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:86 جاری بینراو:2188 كات:09-18-2019
فب يةكم بو هاك بكةن 100 دولار هةدية
نووسه‌ری بابه‌ت:Kaivon1997 دواترین وه‌لام:Akam King ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:4 جاری بینراو:1061 كات:09-17-2019
کێ Bitcion دەفرۆشیت
نووسه‌ری بابه‌ت:aswad_hawlery دواترین وه‌لام:majnun ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:2 جاری بینراو:917 كات:09-17-2019
pubg mobile banned
نووسه‌ری بابه‌ت:mahmood govan دواترین وه‌لام:majnun ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:4 جاری بینراو:448 كات:09-17-2019
paypal
نووسه‌ری بابه‌ت:Mhamad R2 دواترین وه‌لام:aswad_hawlery ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:180 كات:09-16-2019
هاك كردنی سناپ چات به‌ (bruteforce ) كردن bruteforce Snapchat 2018
نووسه‌ری بابه‌ت:AhmadKifre دواترین وه‌لام:aswad_hawlery ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:5 جاری بینراو:576 كات:09-16-2019
پەرەى تەزويرم ئەوێ !
نووسه‌ری بابه‌ت:KanHan Haji دواترین وه‌لام:KanHan Haji ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:16 كات:09-15-2019
هاكی چ یاریه‌كت ده‌وی داوا بكه‌
نووسه‌ری بابه‌ت:ahmad-boy دواترین وه‌لام:Aland.IT ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:289 جاری بینراو:118103 كات:09-12-2019
ڕاکەن!! اسانترین ریگا بۆ هاکیی پەبجی موبایل
نووسه‌ری بابه‌ت:kovan a deranay دواترین وه‌لام:kovan a deranay ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:219 كات:09-12-2019
به‌ده‌ست هێنانی UC بۆ PUBG و ئه‌ڵماسی Free Fire[ئه‌ندروید و ئایفون]نوێ
نووسه‌ری بابه‌ت:Araz Ibrahim دواترین وه‌لام:Araz Ibrahim ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:11 جاری بینراو:1765 كات:09-11-2019

هه‌لبژاردنی پله‌
  • 11 ده‌نه‌گه‌كان - 2.55 كۆی گشتی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هاک کردنی ئەندرۆید لە رێگەی مێتاسپلۆیت لە سیستەمی کاڵی لینوکس
[وینه‌: 57c604274bf7d440d0f39deed8e747f2.png]

بەناوی خوای گەورەو میهرەبان

ئەم کاتەو هەموو کاتێکتان باش هاوڕێیانی هاک بۆ کورد هیوادارم هەر سەلامەت تەندروست بن
وە جەژنە پیرۆزە لەهەمووتان پیرۆز بێت هیوادارم ئەم جەژنە ببێته مایەی خێر و خۆشی بۆ هەموو لایەک

بەرێزان لەم وانەیەدا باس لە هاک کردنی مۆبایل و ئامێرەکانی ئەندرۆید دەکەین بە بەکارهێنانی مێتاسپلۆیت لە سیستەمی کاڵی لینوکس . مەرج نییه هەر کالی لینوکس بێت ئێمە تەنها پێویستمان بە مێتاسپلۆیت هەیە لە هۆستی لینوکس . ئەم جۆرە هاک کردنە لە رێگایی فایلی Apk یه دەکرێت ان شالله تەمەن باقی بێت لە وانەکانی دیکە باس لە هاکردنی ئەندرۆید دەکەین بە ئایپی ئەدرێسی مۆبایلەکە . من ڤیدیۆیەکی فێرکاریم بۆ ئامادەکردوون بۆ ئەوەی بابەتەکە بەجوانی باس بکەم و روونکردنەوەی تەواوم داوە لەسەری
فەرموون ئەمەش ڤیدیۆیەکەیە

سەرجەم پێداویستیەکان لە ژێر ڤیدیۆکە بۆم داناون

هەر پرسیارێکتان هەبوو بیکەن تا بتوانین کێشەکە چارەسەر بکەین

تا وانەیەکی دیکە بە خواتان دەسپێرم کاتێکی خۆش بۆ هەموو لایەک

دواین 10 بابه‌ته‌كان

ببوورن به هۆی ئەوەیه کەم دێمه خەت
چەنالەکەم سراوەتەوە بۆ کاتێکی نادیار نایەمەوە یانه
وه‌ڵام
دەست خۆش براکەم کارێکی جوانە
دەمێکە دیار نیت ان شاء الله ون نابیتەوە
دواین 10 بابه‌ته‌كان

ببورن بۆ پچڕانی خولی Bootstrat & CSS & HTML5
من لە instagram
وه‌ڵام
دةست خؤش دةيكة بابةتي وا نابينم لة يانة كول هات كول
دواین 10 بابه‌ته‌كان

زياني من وةك دةفتريكي سبي واية كة لئي دةنوسريت بةلام كؤتايةكةيي هةر سبي بونة(وتةيةكي)دانيال خةمبار
من لةفيسبوك
https://www.facebook.com/danyal.xambar
وه‌ڵام
(07-09-2016, 03:55 AM)کــیـانـوش نوسراوه:  دەست خۆش براکەم کارێکی جوانە
دەمێکە دیار نیت ان شاء الله ون نابیتەوە
کاکه چێنەرگیان بەخوا زۆر سەڕقاڵی ئیشم . کاتم کەمە ئەم بابەتەش له ڕۆژی جەژنەوە ئامادەم کردووە چونکە لە ماڵەوە بووم . زۆر سوپاس ان شالله دێینەوە هاک بۆ کورد به پێی مەجال
(07-09-2016, 03:56 AM)danyal xambarr نوسراوه:  دةست خؤش دةيكة بابةتي وا نابينم لة يانة كول هات كول

زۆر سوپاس بەڕێزم بەخۆت گوڵی 💜

وه‌ڵام
برا جوانه‌که‌م باس کراوه‌
http://h4kurd.com/h4kurd/thread-115614.html
وه‌ڵام
دەستت خۆش بێت كاكە گیان لە زوەوە دیار نیت
وامزانی تۆش وازت هێناوە
(07-09-2016, 07:30 AM)chytawawy نوسراوه:  برا جوانه‌که‌م باس کراوه‌
http://h4kurd.com/h4kurd/thread-115614.html

برای بەڕێزم باسكراوە بەڵام وەكو ئەمەی كاك عومران ڕونكردنەوەی نییە
دواین 10 بابه‌ته‌كان

Fsociety
وه‌ڵام
ده‌ست خۆش برام
ده‌ست خۆش ئه‌وه‌ی وتی باس کراوه‌

کاک دیاری به‌م قسانه‌ت خۆت شیرن مه‌که‌ لای خه‌لک کوره‌ من به‌ کوردی قسه‌م کردوه‌ نازانم به‌ چ رازین به‌هه‌ر حال هه‌ندی هاک ئه‌زانم هه‌موو هاک بۆ کورد ده‌ سالی تریش نایزانیت بۆ ئه‌وانه‌ی ئه‌لین پۆزه‌ به‌لی پۆزه‌ ده‌ ببنه‌ تۆز

دواین 10 بابه‌ته‌كان
وه‌ڵام
كاك زانیار گیان من مەبەستم نوسین و شتەكە بوو لە بابەتەكە نەك لە ڤیدیۆ كە هیوادارم هەڵە تێنەگشتبیت
لەگەڵ ڕێزم Big Grin

وه‌ڵام
نا برام پرسیاریم هه‌بوو ئه‌وه‌ تخوا عه‌یب ناکه‌ن هیرش ئه‌که‌نه‌ سه‌ر یانه‌کان ؟ باشه‌ من یانه‌ تورکی دونیام لایه‌

وه‌ڵام
dast xosh bardawam ba
وه‌ڵام

برۆ بۆ :

ئه‌ندامه‌كانی ئه‌م بابه‌ته‌یان کردۆته‌وه‌: 1 مێوان