ناو یان ئیمیل:   
ووشه‌ی نهێنی:   

[-]
دواین 15 بابه‌ته‌كان
ئەوەی بتوانێت فێری ئەمەم بکات خەڵاتی دەکەم
نووسه‌ری بابه‌ت:twana gardi دواترین وه‌لام:twana gardi ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:8 جاری بینراو:122 كات:دوێنێ
ایمیل بومبا چیه
نووسه‌ری بابه‌ت:bnari_safin دواترین وه‌لام:bnari_safin ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:8 كات:دوێنێ
ھاوکاری لەسەر بلۆک کردنی وایفا
نووسه‌ری بابه‌ت:rawand_hacked دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:443 كات:دوێنێ
WP Mass Pass Changer Via Config - PHP Script
نووسه‌ری بابه‌ت:LulzSec Kurdistan دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:35 كات:دوێنێ
به كارهینانی HTTrack له سه ركالی لینۆكس
نووسه‌ری بابه‌ت:hamagold18 دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:276 كات:دوێنێ
كيِشة لة فونتي ali k samik تكاية يارمةتي لة word 2013
نووسه‌ری بابه‌ت:bavel دواترین وه‌لام:Mr Karol ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:123 كات:دوێنێ
هەر پرسیارێکت هەیە دەربارەی TERMUX بیکە !!
نووسه‌ری بابه‌ت:balen.halabjay.69 دواترین وه‌لام:R_A_halabjay ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:18 جاری بینراو:3061 كات:08-19-2019
به‌ده‌ست هێنانی UC بۆ PUBG و ئه‌ڵماسی Free Fire[ئه‌ندروید و ئایفون]نوێ
نووسه‌ری بابه‌ت:Araz Ibrahim دواترین وه‌لام:R_A_halabjay ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:8 جاری بینراو:730 كات:08-19-2019
داواکاری
نووسه‌ری بابه‌ت:bnari_safin دواترین وه‌لام:bnari_safin ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:1 كات:08-19-2019
كالي نيلؤ كسةكةم داخراوة
نووسه‌ری بابه‌ت:awat nawzad دواترین وه‌لام:awat nawzad ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:22 كات:08-19-2019
به‌ده‌ست هێنانی پاره‌|ناردنی بۆFastPay-Zain-AsiaHawala-Bitcoinورگرتنی به‌كاش
نووسه‌ری بابه‌ت:Araz Ibrahim دواترین وه‌لام:twana gardi ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:10 جاری بینراو:885 كات:08-17-2019
خۆپاراستن لە هاککەران ، بە وردی نوێ ٢٠١٧ زۆر مووهیمە
نووسه‌ری بابه‌ت:aswad_hawlery دواترین وه‌لام:aswad_hawlery ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:13 جاری بینراو:2524 كات:08-17-2019
پسیاێک دەربارەی ئایپی مۆبایل
نووسه‌ری بابه‌ت:twana gardi دواترین وه‌لام:Hangaw_krd ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:1 جاری بینراو:826 كات:08-16-2019
خولی هاكی كۆمبیته‌ر (موبایل و فیس بووك و سایت )
نووسه‌ری بابه‌ت:AhmadKifre دواترین وه‌لام:BlaCk ErroR ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:6 جاری بینراو:155 كات:08-16-2019
یارمەتی google autheticator
نووسه‌ری بابه‌ت:daban pato دواترین وه‌لام:daban pato ژماره‌ی وه‌لامه‌كان:0 جاری بینراو:17 كات:08-15-2019

هه‌لبژاردنی پله‌
  • 1 ده‌نه‌گه‌كان - 5 كۆی گشتی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زياد كردنى فولويرس و لايك له instagram
سه ره تا به ناوى خوداى مه زن 
هـاورييان وه ك ده زانن ماوه يه كى زوره له يانه دابراوم 
هه ر بوييه شتيك هـاتوه به ميشكمدا ئه مه ويت بيكه م 
ئه مه ويت ويب سايتيك يانيش ئاپيك 
دروست بكه ين وه ك و هه موو دونيا با كورديش خاوه ن بوت ى خوى بيت 

ره نگه زوريك تينه گه ن مه به ستم چيه 
مه به ستم ئه وه يه 
چون عه ره ب و فارس و تورك و ئينگليز خاوه ن سه ده هـا بوت ى لايك و فولويرسن با كورديش شتيكى واى هه بيت 

جا من نازانم له كويوه ده ست پى بكه م 
بويه پيريستم به گروپيكى شاز هه يه 
چ كه سيك شاره زاى هه يه با په يوه نديم پيوه بكات من نمونه ى پيشان ئه ده م 
زور پيويستم به پروگرام ساز و ويب داريژ هه يه 
هه ر كه سيك له خوى را ئه بينيت ئه وا په يوه ندى بكات و له گه ل ئه و كاره زور شت وه ده س ئه خه ين هـيچم نه ما بوو وتن 
هـه ر سه ركه وت و بن 

دواین 10 بابه‌ته‌كان
وه‌ڵام
به‌خیربیته‌وه‌ احه‌ گیان
وه‌ڵام
به‌شه‌رفم ئه‌م بیركه‌ت له‌ من دزڤی ئه‌خر دوینی من باسی كوردم ئه‌كرد وتمكورد ئه‌چی زانكۆش ته‌واو ئه‌كات كه‌چی تا ئیستا نه‌یان تواینوه‌ به‌رنامه‌یك مویهم درووست ئه‌كه‌م ئه‌وه‌شی درووستی ئه‌كه‌ه‌ن چیه‌ قاموسه‌ كیبۆردی كوردیه‌ شتی زۆر زۆر به‌سیت هیچ ئه‌سله‌ن بیرۆكه‌ی من بوو من وتم ل خه‌یالمدایه‌ كه‌ به‌رنامه‌یك درووست ئه‌كه‌م هاوشیوه‌ تیلگرام یان ڤایبه‌ر كه‌ بتواینت ه‌ك تۆریك كۆمه‌لایه‌تی به‌كاریبیهنن قه‌ینا با بۆتۆ بیت هههههه به‌س ولله‌ی من حه‌زم لیه‌ برا به‌رای من شتیك بیت هاوشیوه‌ فیسبووك نه‌بیت چونكه‌ فیسبووك قه‌ت له‌دلی كه‌س ناه‌یت ده‌ر ه‌بلام ئه‌پیك بۆ موبال سه‌رتا ته‌نها مه‌سیج بی دواتر گه‌وره‌ بكریت به‌هیوای سه‌ركه‌ونت براكه‌م
وه‌ڵام
بەخێربێیتەوە كاك أحمد گیان بەراستی یانەت ئاوەدان كردەوە ، دووبارە پێخۆشحاڵم بەگەرانەوەی جەنابت بۆ یانەی هاك بۆ كورد ، ان شاء اللە وەك جاران هەموومان پێكەوە سوود بە گەل و نیشتیمان ئەگەیەنین .

بۆ مەسەلەی بابەتەكە دەستت خۆش بێت هەر چەندە ئەوە هەیە لەناو كوردا بەلام تۆش دایبنێت خراپ نییە بەلكو ببێتە منافەسە Big Grin
بزانین ئەوەی تۆ چۆن دەبێت ، وە دەست خۆشی و پشتگیریت ئەكەین دایبنێ برا.
دواین 10 بابه‌ته‌كان

به‌پۆزاوی ناوم ده‌به‌ن ، چوونكه‌ تێكـه‌ڵی گـه‌مژه‌كــان نابم

Mad Max
وه‌ڵام
(04-19-2016, 05:37 AM)ZANYAR|KURD نوسراوه:  به‌شه‌رفم ئه‌م بیركه‌ت له‌ من دزڤی ئه‌خر دوینی من باسی كوردم ئه‌كرد وتمكورد ئه‌چی زانكۆش ته‌واو ئه‌كات كه‌چی تا ئیستا نه‌یان تواینوه‌ به‌رنامه‌یك مویهم درووست ئه‌كه‌م ئه‌وه‌شی درووستی ئه‌كه‌ه‌ن چیه‌ قاموسه‌ كیبۆردی كوردیه‌ شتی زۆر زۆر به‌سیت هیچ ئه‌سله‌ن بیرۆكه‌ی من بوو من وتم ل خه‌یالمدایه‌ كه‌ به‌رنامه‌یك درووست ئه‌كه‌م هاوشیوه‌ تیلگرام یان ڤایبه‌ر كه‌ بتواینت ه‌ك تۆریك كۆمه‌لایه‌تی به‌كاریبیهنن قه‌ینا با بۆتۆ بیت هههههه به‌س ولله‌ی من حه‌زم لیه‌ برا به‌رای من شتیك بیت هاوشیوه‌ فیسبووك نه‌بیت چونكه‌ فیسبووك قه‌ت له‌دلی كه‌س ناه‌یت ده‌ر ه‌بلام ئه‌پیك بۆ موبال سه‌رتا ته‌نها مه‌سیج بی دواتر گه‌وره‌ بكریت به‌هیوای سه‌ركه‌ونت براكه‌م

باشی شكور؟

ئەرێ برای من نابێت لە بابەت تێبگەیت ؟

كابرا ئەلێت بووت بۆ زیادكردنی لایك و فۆلۆ بۆ ئینستاگرام ، تۆش باسی تۆری كۆمەلایەتی ئەكەیت ؟
تۆ حەزت لە تۆری كۆمەلایەتیە ؟ فەرموو برۆ دایبنێ هۆست زۆر دۆمەین زۆرە
هیوادارم ئەمجار جوان بابەت بخوێنیتەوە انجا كۆمێنت بنووسە!

وه‌ڵام
ههههههههههه مسته‌فا كاكه‌ بمانبورن هههههههههههههه
وه‌ڵام
(04-19-2016, 07:35 AM)Mstafa King نوسراوه:  
(04-19-2016, 05:37 AM)ZANYAR|KURD نوسراوه:  به‌شه‌رفم ئه‌م بیركه‌ت له‌ من دزڤی ئه‌خر دوینی من باسی كوردم ئه‌كرد وتمكورد ئه‌چی زانكۆش ته‌واو ئه‌كات كه‌چی تا ئیستا نه‌یان تواینوه‌ به‌رنامه‌یك مویهم درووست ئه‌كه‌م ئه‌وه‌شی درووستی ئه‌كه‌ه‌ن چیه‌ قاموسه‌ كیبۆردی كوردیه‌ شتی زۆر زۆر به‌سیت هیچ ئه‌سله‌ن بیرۆكه‌ی من بوو من وتم ل خه‌یالمدایه‌ كه‌ به‌رنامه‌یك درووست ئه‌كه‌م هاوشیوه‌ تیلگرام یان ڤایبه‌ر كه‌ بتواینت ه‌ك تۆریك كۆمه‌لایه‌تی به‌كاریبیهنن قه‌ینا با بۆتۆ بیت هههههه به‌س ولله‌ی من حه‌زم لیه‌ برا به‌رای من شتیك بیت هاوشیوه‌ فیسبووك نه‌بیت چونكه‌ فیسبووك قه‌ت له‌دلی كه‌س ناه‌یت ده‌ر ه‌بلام ئه‌پیك بۆ موبال سه‌رتا ته‌نها مه‌سیج بی دواتر گه‌وره‌ بكریت به‌هیوای سه‌ركه‌ونت براكه‌م

باشی شكور؟

ئەرێ برای من نابێت لە بابەت تێبگەیت ؟

كابرا ئەلێت بووت بۆ زیادكردنی لایك و فۆلۆ بۆ ئینستاگرام ، تۆش باسی تۆری كۆمەلایەتی ئەكەیت ؟
تۆ حەزت لە تۆری كۆمەلایەتیە ؟ فەرموو برۆ دایبنێ هۆست زۆر دۆمەین زۆرە
هیوادارم ئەمجار جوان بابەت بخوێنیتەوە انجا كۆمێنت بنووسە!

باشی برا ؟

ئه‌ری تۆ كاكه‌ له‌ په‌یامی من بگه‌ !!
من ئه‌لیم به‌رناكه‌یك درووست بكه‌ین هاوشیوه‌ی ڤایبه‌ر ئه‌وه‌ خراپه‌ خۆمن بیرۆكه‌م ویست هیچی تر سوپاس !!
وه‌ڵام
سه‌ره‌تا مامۆستا سڵاو
شه‌و بینیم جوابی کۆمێنته‌کانت دایه‌وه‌ به‌راستی دڵخۆشبووووووم
وتم مامۆستایه‌ک گه‌رایه‌وه‌ بۆ لامان به‌هیوام له‌گه‌ڵمان به‌رده‌وام بیت و نه‌رۆیته‌وه‌
پاش به‌خێرهاتن
کاک ئه‌حه‌مه‌د ماوه‌یه‌ک له‌مه‌و پێش کاک ئاپۆ که‌لاری داینابوو به‌ناوی سۆکاڵ
وه‌ سه‌رکه‌وتوبوو زۆریش چونکه‌ له‌ماوه‌ی چه‌ند ده‌قه‌یه‌کدا 1 هه‌زار فۆڵه‌وی بۆمن زیاد کرد
به‌لام به‌پاره‌ بوو که‌س نه‌ی ئه‌ویست به‌راستی منیش دانیه‌کم دانابوو بۆ زیادکردنی ئه‌ندام بۆ گروپی فه‌یسبووک
هه‌رچه‌نده‌ نرخه‌که‌ی زۆر هه‌رزان بوو که‌ 5 هه‌زار ئه‌ندام ته‌نها به‌ 5$ بوو ئه‌ندامه‌کانیش کوردبوون
به‌لام بڕوایت هه‌بێ له‌ماوه‌ی 8 مانگدا ته‌نها 35 که‌س ویستیان که‌هه‌موی کردیه‌ نزیکه‌ی 250 هه‌زار چونکه‌ که‌سه‌کان ته‌نها 5 هه‌زاریان ناویست زیاتریان ئه‌وسیت هه‌ندێکیان
به‌لام ئه‌گه‌ر بکرێت دابنرێت و به‌سه‌رکه‌وتویی ئه‌وا شتیکی ئێجگار باشه‌ به‌لام به‌رده‌وام بیت له‌سه‌ری هه‌م بۆ زیادکردنی لایکی فه‌یسبوکیش
له‌گه‌ڵ گروپ و فۆڵوی فه‌یسبوک ئینستا گرامیش زۆر زۆر شطیکی باشه‌و پێم وایه‌ سه‌رکه‌وتوو ئه‌بێت ئه‌گه‌ر سایته‌که‌ سه‌رکه‌وتووبێت ..!
هه‌رچه‌نده‌ خه‌ڵک که‌م ئه‌یانه‌وێ به‌لام له‌کاتی هه‌ڵبژاردندا جوار قات قازانج ئه‌که‌ی ....
به‌هیوام تیبینیه‌که‌م بخوینیته‌وه‌ لێی تێبگه‌ی
دوباره‌ به‌خیر بێته‌وه‌ .....
دواین 10 بابه‌ته‌كان

وه‌ڵام
زور سوپاسى هـه مووتان ده كه م
هه موو تيبينيه كانم خوينده وه
كاكه من باسى كورد ده كه م واتا لايك و كومينته كان و فولورسه كان كورد بن ئه مه يه ك
دووه م مه رج نيه ويب سايت بيت ئه شيت ئاپيك بيت وه ك Followers Fast

وه هـاورييان من نه هـاتومه ته وه يانه وه ك و جاران
به لام جار جاره سه ردان و شت هه ر ئه بيت
ته نهـا ويستم راى هه نديكتان وه ر بگرم له سه ر ئه م كاره

ئيمه زورمان كرد ئيستا وا خاوه نى خيزانين پير بووين ههههه
ئينجا نوبه تى گه نجه كانه ❤️❤️❤️❤️❤️

وه‌ڵام
(04-19-2016, 11:30 PM)AhmedKirkuky نوسراوه:  زور سوپاسى هـه مووتان ده كه م
هه موو تيبينيه كانم خوينده وه
كاكه من باسى كورد ده كه م واتا لايك و كومينته كان و فولورسه كان كورد بن ئه مه يه ك
دووه م مه رج نيه ويب سايت بيت ئه شيت ئاپيك بيت وه ك Followers Fast

وه هـاورييان من نه هـاتومه ته وه يانه وه ك و جاران
به لام جار جاره سه ردان و شت هه ر ئه بيت
ته نهـا ويستم راى هه نديكتان وه ر بگرم له سه ر ئه م كاره

ئيمه زورمان كرد ئيستا وا خاوه نى خيزانين پير بووين ههههه
ئينجا نوبه تى گه نجه كانه ❤️❤️❤️❤️❤️
براکه‌م من ده‌زانم وه‌ شاره‌زای زۆرم هه‌یه‌ له‌ پرۆگرام دروست کردن به‌لام لا وێبسایت نا
دواین 10 بابه‌ته‌كان

مامۆستای مرۆڤایــــہ تــے (محمد)د.خ :-
وه‌ڵام

ئه‌و بابه‌تانه‌ی له‌وانه‌یه‌ له‌ یه‌ک بچن.
بابه‌ت نووسه‌ر وه‌لامه‌كان بینین دواین په‌یام
  یارمه‌تی: جؤن مالبةريك دروستكةم كة خؤتؤماركردني تيدابي MR.VIROS. 1 824 12-08-2016, 02:21 AM
دواین په‌یام: bastxx
  فيديويك / / جونيةتى دروستكردنى سايت دةكةين Abdwla_Hawlery 5 1،423 12-01-2015, 11:32 PM
دواین په‌یام: Hedi pool
  سلاو برسياريك له به كوردى كردنى سكريبت bahroz2012 2 1،141 03-04-2015, 02:16 AM
دواین په‌یام: BareZ DZ
  كاتژمێرێ و ته قويمي فوول ئۆتۆماتيك دابنێ بؤ سايته‌كه ABAS KURD 2 1،009 12-02-2014, 05:39 PM
دواین په‌یام: ABAS KURD
  سلام جؤن بتوانم سايتيك به كاملي دابه زينم ؟؟ ABAS KURD 7 2،553 07-15-2014, 07:39 AM
دواین په‌یام: ABAS KURD
  سلاو هاوريان برسياريك لة سةر مةكو ..تكاية وةلام akre1 2 909 05-26-2014, 12:04 AM
دواین په‌یام: hangaw wa
  كومةليك سايت بؤ دروست كردني مالبةر kelw 9 4،051 05-25-2014, 10:42 PM
دواین په‌یام: Jegr H-Ranya
  كومه ليك سايت بو كورتكردنه وه ي لينكي دومه يني فري Âhmãd Àziz 6 2،904 05-25-2014, 07:59 PM
  بر سياريك لة mybb kok muzak 2 1،083 05-25-2014, 01:37 AM
  هاورييان بسياريك له دروستكردنى مالبه ر :: mhamad.najah 1 1،336 11-01-2013, 09:46 PM
دواین په‌یام: BoY OF WaR

برۆ بۆ :

ئه‌ندامه‌كانی ئه‌م بابه‌ته‌یان کردۆته‌وه‌: 1 مێوان